fvyvki

+38 098 101 75 75

Правильність прийняття рішення для зимового весілля. Секрети відкрито!

 sample-wedding_lviv0981017575

      Вирішуючи святкувати своє весілля зимою, молодята дуже часто стикаються із певними питаннями, ваганнями та упередженнями. Це зрозуміло, адже зима буває різною. Тому ми вирішили відповісти на найчастіші запитання "зимових молодят"!

      Професіонали весільної справи знають про ці всі нюанси. 
      Сумніви бувають завжди, а особливо переживають у «правильності» свого вибору молодята, що обрали для святкування зиму.  Часто підсилюють ці вагання рідні чи друзі, коли вони починають критикувати вибір місця чи формат весілля, або ж відмовляють з певних причин від конкретного вибору.

     Що ж, якщо брати у глобальному, то по-перше, на поради рідних людей звертати увагу таки потрібно через те, що вони зі сторони часто можуть дати корисні підказки. Також весілля повинно стати незабутнім святом як для молодят, так і для рідних та друзів. Проте сам вибір молодята завжди повинні робити лише самостійно!
 Тому не відкидай відразу поради рідних, але і не приймайте близько до серця зауваження. Це Твоє весілля!

   По-друге,  ставлення людей завжди формується на основі  їхнього особистого сприйняття, досвіду та смаків, тому поняття «правильності вибору» є відносним.  Тому смаки друзів і рідних можуть відрізнятися від Твоїх, а отже не бійся робити те, що для когось є нетиповим, чи нестандартним. Усе нестандартне  - цікаве! Будь іншою, йди за своїм бажанням! 

По-третє, важливо, щоб під час організації зимового весілля, Ти використала усі плюси і прийняла до уваги всі існуючі мінуси! Давай розглянемо це детальніше!

2PS-YSwuJJAnuJdK-fpnrUaB7_qw3h0Jg

    Будьмо відвертими: кожна пора року має як плюси, так і мінуси. Тому не потрібно перейматись «страшилками»:  а що якщо морози? І завірюха? А відлига? Це те ж саме можна сказати, якщо влітку млосна спека чи затяжні дощі! Із природою вгадати не можливо, але передбачити неприємні можливості потрібно. Ти ж не плануєш весілля в шалаші ? Ну от, а на все решта страшні прогнози не матимуть великого значення.

     Досвідчений професіонал одразу зможе Тобі перелічити плюси, які Ти відчуєш організовуючи весілля взимку, як от, для прикладу:

   Весілля взимку дає можливість зробити святкування в незвичній інтерпретації Зимової казки святкування, додати чарівності і незвичності, одягнути красиве білосніжне хутро, відчути себе Принцесою та Принцом або ж Королевою та Королем. Будь стильною і особливою!

  Твоє весілля може не мати тематики, але воно вже стане "тематичним" - зимовим! Для оформлення місця святкування (розписки / застілля) Ти сміливо можеш використати чудові незвичні "зимові" прикраси, а також природні стилізовані елементи, як шишки.

    Зимові шоу програми дають різноманіття вже звиклим і трішки набридлим варіантам розваг. Варто лише знати кому можна довірити розважати Твоїх гостей і на яку публіку розраховані виступи.

   Зимове святкування при правильній організації комфорту для гостей і красивому стильному оформленні надовго запам’ятається усім гостям, як неймовірна Зимова казка!

   Після святкування Новорічних та Різдвяних свят у більшості людей наступає депресивний настрій, тому при нагоді повеселитися, веселитимуться всі! А Твоє свято принесе яскравість емоцій, бадьорість і радість усім запрошеним ( і знову ж таки запам’ятається надовго).

    Не потрібно переживати, що під час свята гості розпорошаться по території і танцпол залишиться вільним,  як часто буває в інші пори року. 

  Ти можеш відчутно заощадити, адже взимку  діють знижки на багато послуг: оформлення, перевезення, бенкетні зали, шоу програми і багато іншого.

    Взимку - сезон на яскравий відпочинок у теплих екзотичних країнах, тому медовий місяць можна вдало спланувати.

  %d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%8f-%d0%b7%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d0%b9-3%d0%be%d1%80%d0%b3%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b7%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%8f-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2121%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%8f-%d0%b7%d0%b8%d0%bc%d0%b0-%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d0%b9-2

    Для досягнення бажаного результату, тобто створення такого свята, про яке Ти дійсно мрієш потрібно визначити кілька речей. Раніше, коли ми  з Тобою говорили про те, з чого потрібно почати підготовку до цього Особливого дня, ми вже згадували  про важливість використання плюсів і знання мінусів проведення зимового весілля. Давайте подумаємо, як можна уникнути багатьох незручностей, знаючи про ці мінуси.

   Сценарій весільного дня. Основним фактором, який неможливо передбачити, звичайно є погода. Для того, щоб зробити весілля максимально комфортним для молодят і гостей, потрібно організувати усі весільні церемонії так і  у такому форматі, щоб гості були в теплі. У цьому допоможе детальний таймінг-графік весільного дня. І пам'ятай, що жодних запізнень в зал не повинно бути!

  Якщо плануєш ранковий традиційних "викуп", варто подумати наскільки він повинен бути традиційним, краще перенеси ці процедури в будинок, а якщо ти живеш у квартирі - перед дверима вже у під'їзді.  Зміни формат і зроби сучасну зустріч з участю найрідніших, так гостям і рідним буде комфортніше і Ти збережеш свій час.

   Подумай про ранок нареченої в готельному номері, куди може і прийти Твій наречений і відбутися фотосесія. Переїзди взимку інколи забирають більше часу, ніж плануєш.

  Особливу увагу приділи комфорту гостей і мінімальним переїздам! Під час зимового весілля логістика свята повинна бути дуже детальною! Думаєш, які нюанси можуть бути із гостями? – Як ми вже говорили, взимку в основному вони пов’язані із доїздом і холодом. Обов'язково замов транспорт для гостей. Місцем збору бажано робити або церкву, якщо планується шлюб, або центральну точку в центрі міста. Так весілля буде більш організоване і комфортніше як для Твоїх рідних, так і для гостей.  

   Плануй фотосесію перед шлюбом, куди прийде значна частина гостей.

   Якщо все ж таки, фотосесія буде після шлюбу, і гостям  прийдеться чекати, потурбуйся про те, щоб вони змогли не просто сховатися від холоду, а щоб усім комфортно, щоб вони мали змогу перекусити і відпочити.

     Якщо мова вже зайшла про фотосесію, то нагадаємо, що взимку швидко темніє, тому сплануй весільну фотосесію так, щоб захопити світлу частину дня.  Не плануй у день весілля усю фотосесію надворі! Довгі зимові прогулянки забирають багато енергії, а Тобі вона буде потрібна на святкуванні. Це можуть бути кілька кадрів, основна зйомка повинна бути у приміщенні. Професійному фотографу достатньо буде надворі і 15 хв., щоб "зловити" момент. Також наперед порадься із своїм фотографом, які саме затишні місця можна найкраще використати для весільної фотосесії з точки зору освітлення, інтер’єру, стилю (ресторани, кафе, готелі, музеї, інші заклади). Тоді із усіх запропонованих варіантів вибери ті місця, де вам буде по-справжньому комфортно і доїзд до яких не забере багато часу.  Домовся про обов'язкову дозйомку після весілля у зручний для Тебе день і тоді, коли буде сприятлива для цього погода. Так Ти зможеш непоспішаючи повністю приділити себе фотосесії, обрати цікаве місце і в результаті  отримати бажані кадри чарівної зими.

  Бенкетний зал. Обираючи зал для святкування взимку, надай перевагу зручному розташуванню і близькості. Всередині зверни увагу на опалення, чи часом не опалюється зал УФО і  кондиціонерами. Справа в тому, що коли сильний мороз використання кондиціонеру має обмеження, а довге включене УФО біля гостей може викликати головний біль. Плануючи розміщення зон свята, зверни увагу на входи і виходи в зал (включаючи і службовий). При наявності двох перпендикулярних виходів без тамбуру в холодну пору створюються страшенні перетяги. Поцікався як працює гардероб, щоб гостям під час свята було комфортно виходити.

   Зал повинен бути просторим, але разом із тим затишним на Твою кількість гостей. Бажано, щоб він був якомога світліший, великі вікна, які додадуть світла взимку мають перевагу.

Вибір основного меню хоча сильно не відрізняється (варто надати перевагу ситнішим стравам), а от на фуршет варто подивитися по-іншому. Гарячі напої, глінтвейн повинні бути ще на аперитиві. Якщо планується близько 100 осіб, тоді ще на аперитиві одночасно варто подати закуски. Обираючи специфічне меню поцікався, яка буде альтернатива в разі проблеми із доставкою провіанту. 

  Пам'ятай, що зимовими повинен виглядати і весільний тортик і солодощі - створи зимовий кенді бар!

  Флористика і декор. Красивою альтернативою дорогим взимку живим квітам взимку стануть святкові новорічні композиції на столах, використання свічок, ялинкових прикрас, гірлянд, засніжених гілочок,  позолочених прикрас, горішки, корицю, цедру лимона, гранати, різдвяник та шишки  – тут обмежень не може бути, адже до зимового весілля це в сам раз! Це стане стилістикою та цікавим вирішенням на Твоєму весіллі.

   Виїзна церемонія.  Виїзні церемонії створюються для того, щоб красиво і комфортно провести урочисті події, а також, щоб гості змогли розслабитись, поспілкуватись і налаштуватись на святкування у ненав’язливій атмосфері особливо під час того, коли молодята будуть на фотосесії. Надокучливе очікування перетвориться на приємне спілкування. Ось чому тут важливо подумати про комфорт і затишок, а особливо це стосується весілля взимку. В ідеалі, найкращим варіантом для проведення виїзної церемонії зимового весілля є другий зал ресторану. Якщо Ти зі своєю половинкою обрали готельно / ресторанний комплекс, таким місцем теж може стати конференцзал,  чи навіть засклена тераса.

  Якщо у Тебе буде більше , ніж 30 осіб, робити церемонію надворі не радимо. Так само вітання та урочиста зустріч наречених повинні проходити тільки у приміщенні. Якщо Ти плануєш виїзну церемонію на території ресторану під відкритим небом, то повинна знати і розуміти труднощі, які створює несприятлива погода. Тому як професіонали відмовляємо Тебе від цього задуму. При такому варіанті залишити собі запасний варіант зміни місця «якщо що» - в Твоєму випадку не вихід. Пояснюємо чому. По-перше, саме взимку погода змінюється моментально. По-друге, якщо декоратори завчасно готуватимуться до церемонії у певному приміщенні, то вони зможуть підібрати вдале оформлення і зручне розміщення, саме до цього залу. Не ризикуй, роби усе всередині!

   Варіант робити розписку на танцполі, правильно подумавши цю зону набагато краще, ніж надворі! 

   Красиве вдале оформлення – це коли продумані всі деталі і вони гармонійно доповнюють один одного. Окрім цього, оформлення приміщення завжди має більше можливостей у використанні декорів, ніж відкритий майданчик взимку, так як «відпадають» ті елементи, що бояться вітру, дощу, морозу чи мають вихід до розеток. 

Якщо у Тебе класична зимова тематика весілля. Для того, щоб не було відчуття одноманітності, запрошуючи розважальні шоу програми, поцікався в наявності в них особливих «зимово-чарівних», «новорічних» костюмів.

Завершення зимових весіль важко передбачити, тому орієнтуйся на вік Твоїх гостей. Так, урочисте завершення можна робити ще до 00:00, після чого буде ще продовження музик. Якщо ресторан віддалений від міста,  пам'ятай, що взимку обов'язково завчасно домовлятися про трансфери гостей зі свята. 

Більше порад та нюансів, Ти завжди можеш отримати від свого весільного координатора, тому дзвони і ми з радістю створимо для Тебе чарівну казку!

Бажаємо вдалих рішень і чудового зимового весілля!

V3hfZETysUQвесілля зима червоний (1)christmas-time-candle-light-road-snow-the-most-wonderful-time-of-the-year-f54061 

       Читати про "Підказки по оформленню зимового весілля": тут.

Замовити собі свято Ви можете вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.

повернутися до:  Поради