fvyvki

+38 098 101 75 75

Чому стилізація весілля є такою важливою?

тематика для весілля Teddy
     Відповідь є дуже простою - вдало підібрані деталі однієї тематики  і кольорової  гамми, створюють відчуття єдності, гармонії і довершеності! Вибираючи весільну символіку, обов'язково дотримуйтесь одного стилю чи кольору.

       Стилізація – це частинка концепції весілля. Адже концепція весілля – це основа, яка задає тон усьому святкуванню, визначає тематику і стиль, настрій і кольорову гамму. Це загальна ідея, задумка Твого весілля. Вона повинна якнайбільше відображати індивідуальність Вашої пари! Цей загальний задум або ідея весілля може народитися з чого завгодно! Це може бути як конкретна тематична деталь, так і загальний образ. Улюблений колір або квітка, улюблена пора року, улюблене місто або країна, свято чи подія, казка чи історія, захоплення або хобі – усе, що поєднує Тебе і Твою половинку, як пару. Як ми розказували раніше, існують найрізноманітніші стилістики весілля, для прикладу, весілля Казки (загальний образ або втілення будь-якої конкретної казки Снігова Королева, Кришталева туфелька, Білосніжка, Рапунсель, Русалочка, Пурпурові вітрила, Аліса в країні чудес інші), Метеликове весілля,  Перлинне весілля, Піратське або Весілля Острову скарбів, Ретро, Гангстерське, Джазове, Рок&Рольне, весілля Стиляг, Королівське (у середньовічньому стилі), в Українське весілля (в національному строї), весілля відображення фільму…
     Єдність кольорів і символіки на бенкеті (чи це будуть зайчики,  метелики, в
едмедики,  котики, тигрики, гілочки, чи щоб це не було) створить відчуття свята для Тебе і Твоїх гостей! Нехай це будуть маленькі, але помітні  деталі у декорі залу та прикрасах авто, композиції на фуршетних столах, прикраси у вашому одязі. Не забудьте їх захопити на прогулянку для зйомки і причепурити ними свою кімнату, де буде проходити зйомка весільного ранку.
     Власне стилізація допомагає перетворити весілля із типового застілля на красиве святкування із особливим настроєм, відчуттям та душею. Гармонійно і професійно 
прикрашений зал додасть незвичного затишку, що дозволить розслабитись, як молодятам, так і гостям, відразу як ви тільки переступите поріг. Для прикладу дуже милим і справді "няшним" буде весілля із ведмедиками Teddy.

 

тематика для весілля Teddy2тематика для весілля Teddy3тематика для весілля Teddy5

teddy_bear_wedding_by_august_burns-d312yu0bears

тематика для весілля Teddy49

 

     Дуже добре, якщо молода пара вже має такий свій особистий улюблений символ (наприклад  Твій коханий постійно дарував милих Teddy), або ж був пов'язаний із вашим днем знайомства, чи певною важливою подією (поїздка, захоплення, хоббі: ви обоє танцюєте, любите лижі, плаваєте, обожнюєте солодке, близький ретро-стиль…). Тоді, на самому весіллі, він буде вам обом нагадувати про ці моменти ваших стосунків і додасть святкуванню особливість саме для Тебе.


     Які квіти Ти обирала на букет, такі ж повинні бути у бутоньєрках, на машині, у залі. І такі ж повинні прикрашати Твою кімнату зранку, місце розписки та церкву. І не варто думати, що маленьку вазу у Твоїй кімнаті, бодай із однією такою квіточкою, ніхто не помітить, тому що нікому не буде до цього діла і часу! Це не так! Нехай це навіть буде хоча б один елемент із вcього декору на святі: гілочка бузку, колосся, красиві бантики чи фігурка на комоді...

      Така малесенька деталь із допомогою професійного фотографа стане родзинкою у весільному альбомі.
       І, на останок, хочу розвіяти Твої похмурі думки, які уже крутяться навколо бюджету. Насправді не обов’язково викладати шалені кошти для того, щоб додати Вашому святу неповторності! Адже лише той факт, що це ваше весілля, воно вже індивідуальне і неповторне! Додай частинку себе, від вашої пари, свої звички і манери, Його вподобання у стиль всього свята і повір, що тоді весілля  дійсно запам'ятається усім присутнім на довгі роки! Головне тут, щоб цей атрибут був єдиним і повторювався у всіх місцях!

  весілля Бухна Вікінгів (115)

весілля Бухна Вікінгів (136)весілля Бухна Вікінгів (138) 

 весілля Бухна Вікінгів (60)весілля Бухна Вікінгів (65)

   

 Достатньо буде включити фантазію, відкрити свою уяву! 

Натхнення Вам, наші дорогі Молодятка!!!!

 

 повернутися: Усі поради