fvyvki

+38 098 101 75 75

Ці весільні тортики! Як правильно вибрати час урочистого розрізання солодкого витвору

Wedding-Cake-Desktop-Wallpaper-1024x575

   Сьогодні існує надзвичайно велике різноманіття способів та видів смачного декору, які роблять весільні торти справжніми витворами мистецтва. Ми радо допоможемо Тобі визначитися із дизайном торта, враховуючи Твої смаки, стиль весілля, особливі побажання і, звичайно, бюджет.   Особливо красиво буде дивитися весільний торт, який буде прикрашений їстівними символами із тематики саме Твого весілля. Це може бути як повторення певного елементу, що використаний у декорі (наприклад, вид квітів, пір’їнки, капелюшки, книжечка, шишечки, стрічки, карета…), так і кольорова гамма весілля. Останнім часом досить великої популярності набувають кексики, з якиз викладають високу гірку, що за формою нагадує весільний торт.
  Окрім цього завжди потрібно пам’ятати про важливість високої якості самої випічки. Тому ми можемо бути впевнені лише у справді перевірених майстрах свого діла. Весільний торт також слід замовляти наперед, так як справжні кулінарні професіонали приймають обмежену кількість замовлень.
   Про красиву церемонію урочистого розрізання торта подбають весільний координатор і ведучий. Для цього молодятам варто лише визначитись із часом.
   Мене часто запитують наречені, який же це найбільш вдалий час для розрізання весільного торта на святковому бенкеті? Зазвичай усе зводиться до трьох варіантів. Перший – це традиційно під кінець святкування. Проте тут є маленькі мінуси, про які я повинна попередити: перший – це те, що під кінець святкування не усі із гостей покуштують торт, так як на цей час усі вже доволі наситились, а дехто і покинув святкування. Друге це те, що фото може вийти не таким яскравим, адже під кінець святкування молодята часто бувають дещо втомленими, також часто сучасним нареченим не подобаються фото у хустині (після знімання фати).
   Іншим варіантом є розрізання торту після першого танцю, коли навколо молодят вже сформоване коло гостей. Проте тут також потрібно сказати, що вибирати такий момент не варто, якщо у вас дуже імпульсивний танець.
   І, насамкінець, третій варіант – це посерединці святкування, тобто під час другої музичної перерви. Варто подумати, коли саме буде вдалий час для розрізання торту саме для Твого весілля, а в цьому завжди допомагає детальний таймінг весільного дня.

Замовити собі свято Ви можете вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.

повернутися до:  Поради