fvyvki

+38 098 101 75 75

Весілля у шатрі

шатро весілля (8)

   Проведення весілля у шатрі літом по своєму комфорті і красі, при добре спланованій організації має суцільні переваги: без задушливого залу, все обвівається вітерцем, присутня легкість. Тому останнім часом таке святкування весілля стало дуже популярним. Проте плануючи своє весілля у шатрі, Тобі потрібно знати про декілька речей.

   Так, для максимального комфорту гостей, зручності та безпечного зберігання їжі влітку, місце для шатра повинно обов'язково бути поруч із закладом харчування. Так, обов'язковою є умова наявності холодильників, кондиціонерів у харчових блоках і , звичайно, санвузлів відповідного рівня для гостей.

Меню і видача страв повинно бути іншим, ніж при традиційному святкуванні. Таким, щоб їжа не застоювалася на столах, адже кондиціонерів не буде.

   Шатро повинно бути стійким до вітру і навіть шквалу, тому що дуже часто влітку бувають грози. Тканина водостійкою, стіни повинні бути легкопричепними і за потреби служба, що обслуговує шатро повинна оперативно примонтувати стіни при потребі чи різкій зміні погоди. Про якість та чистоту тканин навіть не будемо згадувати - це само собою.


   Іншим нюансом бувають різкі похолодання. Кліматичні циклони, які вже кілька років підряд приносять в середині червня температуру +15-17 градусів, або в липні безперервні дощі. Це заставляє задуматися у другій проблемі - можливість холоду. Для того, щоб гостям було комфортно в такому випадку прийдеться підігрівати приміщення. 

шатро весілля (5)шатро весілля (7)

   Наявність доступу до електрики, достатньої кількості розеток, перехідників, відстань до джерела електроенергетики.

     При організації весілля у шатрі, потрібно пам'ятати, що без збірної підлоги вам просто не обійтися.

Якщо у Тебе буде спланована виїзна урочиста розписка поруч із шатром, продумай і підготуй варіанти на випадок дощу.

   При оформленні шатра велику роль відіграє підсвітка, яка буде не просто світловим декоруванням в концепції весілля, але є вкрай необхідною ввечері.

   Подбай про відповідну кількість обслуговуючого персоналу і про "невидимість" робочої зони. З іншої сторони, навпаки Ти можеш запросити кухарів, які будуть перед усіма демонструвати свої кулінарні здібності, але вважайте, щоб ваше весілля не перетворилося на шоу "Мастер-шеф":)

   Не забудь про облаштування зручної зони біля шатра для гостей,які хочуть просто поспілкуватися. Для того, щоб вони самі не розходилися в пошуках комфортного місця подалі від гучної музики, достатньо буде поставити кілька столиків "лаундж" зони. Так і гості зможуть поспілкуватися і відпочити, не будучи відірваними від святкування.

шатро весілля (1)шатро весілля (2)

   Важливим моментом є можливість гучної музики після 23:00, адже гучні святкування поблизу житлових будинків в такому випадку заборонені.

     Виходом із цієї ситуації буде проведення весілля у заміських комплексах з орендою усієї території.

Не лякайтеся цього переліку нюансів, адже при будь-якій організації будь-якого весілля їх є безліч.

Тому, якщо Твоєю мрією є весілля у шатрі - вирішити організаційні клопоти не буде складно.

шатро весілля (3)шатро весілля (4)

 

Дозволь серцю мріяти !!!

А решту довір нам!

… і все буде так, як мрієш Ти©

 

 За додатковими питаннями, дзвони +38  098 101 75 75

Або залиш запит і ми Тобі передзвонимо

повернутися до:  Поради