EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

     Тільки подумай чи можеш Ти згадати, що Тобі подарували минулого дня народження? Щороку ми святкуємо дні народження та сімейні свята, але тільки одиниці із них по-справжньому запам’ятовуються….  І як часто серед сірих буднів хочеться яскравості та незвичності!

     А тепер ми б хотіли трішки більше розповісти про цей сюрприз-привітання з Днем народження. А точніше, про наших чудових героїв: Альону та Олександра.  Напередодні Дня народження коханого, Альона вирішила здивувати його, подякувати і подарувати йому те, що завжди буде з ним і про що мріють щодня тисячі – незабутні емоції радості та щастя.

сюрприз-подарунок.

… Альона та Олександр планували свою першу поїздку до Львова. Вони абсолютно не знали що чекати від міста Левів та кави, окрім багатьох чуток, які крутяться навколо цієї перлинки західної культури. Тому було природно, що дівчина переживала, а особливо не давали їй спокою клопоти: як же відсвяткувати в ці дні День народження Сашка і що б це йому подарувати. Дівчині так хотілося, щоб цей подарунок став дійсно незабутнім і дорогим. А що може бути дорожчим від щирого кохання?

      Познайомившись із Альоною по телефону, ми вже тоді зрозуміли, що у дівчини велике та добре серце, адже для неї основним було бажання подарувати коханому щастя і незабутньо провести вихідні. І почалась робота!

сюрприз-подарунок-у-Львові

       Тоді коли пара вивчала екскурсійні маршрути з екрана комп’ютера, далеко у Львові готувався привітальний сюрприз з Днем народження…. Спеціальна нарізка, тренування та постановка виступу для Сашка, складання програми дня та вивчення афіш, підбір особливо затишного місця за смаками закоханих, створення поліграфічного привітання….

привітання-львів

А ще авантюру підігрівав момент таємниці. Тому в останні дні нам приходилося спілкуватися з Альоною лише перепискою… Та усі ці старання Альони виправдалися – Сашко був не лише здивований, здавалося його щастя запалило увесь вечірній Львів і передалося усім навколо! Це було розуміння того, що у нього є саме та єдина і кохана…

       Дорогі Альона і Олександр, кохайте та будьте коханими, і нехай ваше життя буде сповнене яскравістю щасливих подарунків долі !!!

Замовити сюрприз, освідчення чи романтичний подарунок

 

Фото та відео наших освідчень та романтичних сюрпризів