UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Вибираємо обручки – щоб пошуки були успішними і приємними…

весілля львів   Отже, вітаємо із чудовим першим кроком до щасливого сімейного життя - освідченням! Тепер саме час іти на пошуки символів вірності і любові – весільних обручок. Адже обручка - це не просто прикраса, яка означає сімейний стан людини. Обручка відіграє важливу роль символу обітниці вірності та єдності двох поєднаних сердець. Тому в пам'ять про це вона залишається на все життя. Це немов би печатка, Твій підпис у згоді на спільне майбутнє життя у вірності і коханні.
   Усі молодята зауважують, що перші дні після надівання обручки створюється відчуття, ніби-то вона заважає на руці, особливо чоловікам. Ось чому такою важливою є правильність вибору обручки. Отже, якщо хочеш, щоб коханий швидше звик до цієї окраси, то постарайся, щоб обручка була максимально зручною і подобалась йому самому! Саме тому, дорогі наречені, при виборі обручок будьте уважні до побажань своїх коханих чоловіків!
     Дизайн, як і комфортність, потрібно узгоджувати разом.
   Обов’язково пам’ятай: те що гарно на Твоїй ніжній ручці, абсолютно може не пасувати до сильної руки чоловіка. Тому приміряйте і відчувайте! Оскільки обручки бажано приміряти у теплий період, радимо перед приміркою побути у приміщенні трішки довше, роздивляючись вітрину. Справа у властивості пальців рук на холоді зменшуватися, а в теплі – набрякати і розширятися.
     Не обирайте занадто вільну чи тісну, обручка повинна зручно сидіти.
   Примірявши обручку, не спішіть її знімати – зіжміть кулак, розігніть його. Відчуйте, чи не зачіпає фаланги пальців на згинах. В іншому випадку можуть бути постійні натертості на пальчиках!
    Будьте критичними, адже в залежності від довжини пальців, одна і та ж обручка дивиться по-різному. Тому якщо вона не пасує - шукайте далі.
      І знову ж таки, гармонія, гармонія і ще раз гармонія!
  Краще, коли обручки є одного стилю прикрашання. Буває так, що молодятам подобаються різні оформлення  (нареченій допустимо подобаються поєднання кількох металів чи різьблення, а нареченого без нічого), тоді вже потрібно іти на компроміси. Для того, щоб в майбутньому, носіння обручки приносило  задоволення  вам обом, обирайте ті, на яких зійдуться ваші смаки!
   Пам’ятай, що усілякі забобони придумали люди, які не хочуть працювати над собою і шукають легкого способу «списати» проблем на видумані причини. Часто до таких забобонів відносять вигляд обручки. Раз і назавжди забудь про ці дурниці і обирай те, що справді близьке до душі.
     І пам’ятай головне -   необхідно, щоб усі довесільні пошуки були Тобі і Твоїй половинці лише у задоволення, адже обручка – це символ єдності, яка завжди нагадуватиме про світлі емоції приготування до Цього неповторного дня. А такі спогади залишаються з нами назавжди!

повернутися до:  Поради