UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Дівочі вечірки у Львові

дівішнік_Львів-(11)    

 

  Влаштуй собі та подругам день, який запам'ятається на все життя!!!

    Кожній нареченій просто необхідно «скинути» емоційне напруження, яке  є природнім через наростаюче хвилювання напередодні весілля . Допомогти забути свої переживання і розвіятись зможе вечірка у колі подруг.
   
 Розслабся, повеселись і забудь про все, що Тебе хвилює. Якщо Ти довірила створення свого неповторного дня нам  – хвилюватися нічого. Тепер усе буде залежати від Твого настрою!
  Тому основним Твоїм завданням є хороший настрій і відмінне самопочуття! Від Тебе залежить, що Тобі більше до душі – тематична вечірка із шоу програмою, розваги аніматорів і артистів, спільний відпочинок у сауні, пікнік, відвідання клубу, прогулянка у лімузині, чи домашні посиденьки.... Головне щоб це було Твоє! Ми допоможемо Тобі організувати Твою дівочу вечірку так, щоб усе пройшло «на Ура»!
    До речі, дівоча вечірка є дуже добрим приводом перезнайомити Твоїх подруг із співробітницями і близькими родичками, які будуть на весіллі. Так, під час самого святкування, вони будуть почуватись значно комфортніше, усі вже будуть «своїми» і забава пройде набагато гучніше!

 p.s. Дорогі подруги нареченої, ви завжди можете зробити молодій незабутній подарунок – організацію незабутньої дівич-вечірки!

  Тепер яскраві і цікаві дівочі вечірки від партнерів - цікавих квестів !

дівішнік_Львів-(1)дівішнік_Львів-(2)

дівішнік_Львів-(5)дівішнік_Львів-(6)

дівішнік_Львів-(9)дівішнік_Львів-(10-1)

Одночасно, не забувайте про своїх дорогих мам. Адже саме вони часто переживають ще більше, ніж самі молодята! Напередодні весілля, подаруйте їм відпочинок, наприклад, релакс у спа-салоні, чи розслабляючий масаж. Для покращення стосунків запросіть одночасно двох мам, нехай вони подружаться ще до весілля! Основне, щоб у цей час Ваші мами не вирішували між собою жодних організаційних питань. Нехай тема весілля в цей день стане для них табу. Так швидше подолаються психологічні бар’єри, їм буде легше спілкуватися і Ви зможете уникнути багатьох непорозумінь.

дівішнік львіврелакс львів

 Замовити собі незабутнє свято Ви можете вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.

повернутися до:  Послуги