UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Колір весілля 2020-2021: відтінки та ідеальні поєднання

Щоб весілля стало особливим і неповторним, як і мріє кожна наречена, потрібно прислухатися до порад експертів. Вибрати кольори весілля є одним із найважливіших питань під час підготовки до весілля. Вдалий вибір допоможе створити святкування з  індивідуальною атмосферою і своїм особливим стилем.

кольори весілля 2020-2021

Для кожного весільного сезону професіонали виділяють найбільш затребувані весільні тренди: кольори та елементи стилю. Так, найбільший авторитет у цьому питанні має Інститут кольору “Pantone” (Pantone Matching System), палітрою якого користуються провідні світові модельєри та дизайнери.

Для сезону осінь-весна 2020-2021 Інститут кольору “Pantone” не виділив основного кольору, а дав можливість вибору серед кількох. Тому є можливість вибирати не лише в межах відтінків чи поєднувати їх між собою, а комбінувати один основний колір із іншими. Наприклад:

1) основний колір і його відтінки

2) основний колір та інші кольори з палетки

3) основний колір з палетки і і зовсім інші кольори

Тому обирай будь-який колір чи відтінок. 

кольори-весілля-2020-2021кольори-для-весілля-1трендові кольори весілля 2020-2021

Будь собою, обирай колір, відтінок та поєднуй їх у стиль, який є для Тебе найближчим. Саме у такий спосіб Ти почуватимешся найбільш комфортно і стильно, а Твоє весілля запам’ятається усім гостям! Відповідно до стилю проведення, весілля може бути як монотон (один колір), так і весілля – поєднання відтінків одного кольору, або ж контрастне поєднання кількох кольорів. Тут знову ж таки потрібно взяти до уваги стиль весілля та самі кольори, які Ти хочеш поєднати.

колір весілля осінь зима 2020-2021

В залежності коли саме планується свято та який ефект хочуть отримати наречені, використовуються різні кольори весілля та їхні відтінки

Так, наприклад, сірий колір вважають зимовим. Проте нові тренди весільного кольору 2020 і 2021 доводять протилежне.

весільні кольори для стильного весіллякольори для весілля осінь-зима 2020-2021

Сміливо використовуються контрастні чи пастельні поєднання у своєму весільному декорі.

весільні кольори для стильного весілля у Львові

Приглушений зелений разом з Ultramarine Green та Military Olive можуть використовуватися у будь-яку пору року. Це колір чудово підкреслює ніжність бежевого кольору і відтінку піску.

як вибрати колір весілля

Іншим актуальним поєднанням у весільному декорі є тандем спокійного рожевого з зеленим чи золотим, а також насиченого червоного з бежевим і сірим, лимонного і оливкового (мілітарі)

кольори на весілля 2020-2021

Зверни увагу у який сезон буде відбуватися Твоє весілля. Більш осінніми вважаються поєднання різноманітних оранжевих, бежевих і коричневих відтінків. Ці кольори можна використати в одязі, взутті, на запрошеннях, розсадкових картках, серветках, в букеті нареченої чи в бутоньєрці нареченого.

трендові кольори весілля 2020-2021

Щоб створити ефект тепла і ласкавих сонячних променів навіть в самий похмурий осінньо-зимовий день, можеш використати яскраві літні кольори. До речі такі кольори і їхні відтінки є не лише літніми.

букет нареченої 2020-2021


Насправді поєднання може бути різним і що найцікавіше: якщо зібрати разом всі трендові кольори весілля з палітри Pantone разом, то вони також будуть дивитися дуже стильно!

Ми писали про модні кольори весілля 2020-2021 р., і про те, що варто обирати колір, виходячи із часу проведення і стилю Твого весілля, але пам’ятай і про саме місце проведення. Святковий зал повинен гармонійно поєднуватися із обраними кольорами. 

то колір весілля осінь зима 2020-2021

весільні кольори осінь-зима 2020-2021


Натиснувши на посилання, Ти перейдеш у послуги:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові


Замовити послуги, що надає весільна агенція SEMRI wedding agency Lviv у Львові та не лише, Ти можеш
за тел. Тел. 098 101 75 75 чи 
за допомогою форми, 

а також через мережу Facebook чи Instagram