EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Love takes flight in Ukraine. Все починається з любові.
Як приємно, що наречені, які живуть далеко за межами України, вибрали саме Львів для свого особливого дня.

Кожна мить неповторна! Тому в цей особливий день бути з найдорожими людьми від раннього раночку або від пробудження так важливо. Найрідніші, які заряджають позитивом з першої секунди зустрічі і проносять його через все весілля. Щоб на душі було легко, трепетно, радісно від солодких передчуттів… Саме такими були дружечки для нашої Вікторії – сонячні, легкі і справжні подруги. 

Сильна й вольова перфекціоністка Вікторія стала для свого коханого Антона цілим світом. А для нас – Міс Скурпульозністю та Організованістю: все по інструкціях, папочках, файлах і на різних флешках, вже з продуманими планами А, B і С. Це справжнісіньке захоплення для кожного організатора, і за це її хотілося постійно обіймати ❤️

В наших Вікторії і Антона все почалось далеко від України в незабутній час для двох. Здавалося, це було просте знайомство. Далі повернення і робота в Україні, нові знайомства, нові стосунки та справжні почуття їх чекали попереду. Саме тоді доля взяла все в свої руки і зробила все можливе, щоб Віка і Антон знову зустрілись і зрозуміли, що їм судилось бути разом.

Скринька для наречених, які просто обожнюють відкривати для себе нові країни, континенти і традиції. А знаєте в чому ще одна особливість – в стилістиці весілля її створили самі наречені. Захоплюємось талантами і наполегливістю наших Віки і Антона!

Під час роботи підготовки до весілля ми розуміли, яким серйозним рішенням для Вікторії і Антона було передатати комусь свій особливий день, свої побажання і мрії. Тому ми надзвичайно щасливі, що ви відкрилися, довірилися нам і забули про всі клопоти, віддаючись емоціям!

Хто б там що не говорив, а фотобутафорія розроблена саме під стилістику весілля робить фотосесію гостей цікавим інтерактивом. Адже всі так полюбляють фотографуватися 😉

Макарунси – маленька слабість багатьох 😉 А гірки з макарунсів – чудовий акцент весільного кенді-бару. 

Ми вдячні вам за цей вибір! Нас переповнюють почуття гордості та відповідальності, так як передусім завжди ставимо собі завдання виправдати цю довіру. 

 

Замовити послугу організація весілля “під ключ

Ти можеш за телефоном 098 101 75 75  або  за допомогою e-mail: info.semri@ukr.net

Також будемо раді зв’язку через мережі Facebook та Instagram


Весільні фото