EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

 весілля львів ресторан Варшава (59)

Завжди на першій зустрічі з нареченими складається перше враження про пару і рідко, коли воно хибне. Вечір, коли ми вперше познайомилися з цією молодою парою, запам’ятається нам назавжди. Після усього робочого дня, це був справжній емоційний заряд! Такою сильною є ця енергетика між Оксанкою і Андрієм!


весілля львів ресторан Варшава (55)весілля львів ресторан Варшава (56)

Позитивна емоційність Оксанки і щирість Андрія, здається, передається усім, з ким спілкуються молодята. Це перше спілкування пройшло дуже легко і на одному диханні, так же пройшла уся підготовка до їхнього чудового весілля! Андрій завжди хоче дивувати кохану і придумувати усі можливі сюрпризи, його ініціативності насправді повинен заздрити кожен мужчина. Разом з тим він щоразу, розуміючи яким важливим є для Оксанки весільний день, як для дівчини, давав можливість обирати саме їй. Оксанка точно знала, що саме хоче і щиро ділилася усім. Цього дня вона була справжнім уособленням краси, щастя і радості!

весілля львів ресторан Варшава (58)весілля львів ресторан Варшава (60)

Весільний день став справжнім переплетенням енергетики, емоційності, чуттєвості і уміння радіти життю! 
Це так прекрасно, коли кожен гість може відчути цю енергетику стосунків на святі справжніх почуттів – на весіллі! І так приємно з командою стати частинкою цього свята!

весілля львів ресторан Варшава (3)весілля львів ресторан Варшава (1)весілля львів ресторан Варшава (2)весілля львів ресторан Варшава (25) весілля львів ресторан Варшава (20)весілля львів ресторан Варшава (26)

весілля львів ресторан Варшава (22)весілля львів ресторан Варшава (27)
весілля львів ресторан Варшава (84)весілля львів ресторан Варшава (82)
весілля львів ресторан Варшава (81)весілля львів ресторан Варшава (62)весілля львів ресторан Варшава (34)весілля львів ресторан Варшава (33)весілля львів ресторан Варшава (10)весілля львів ресторан Варшава (29)

 

Замовити послугу “координатор весілля Ти можеш за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.


повернутися назад до Галереї весілля