EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Цілий всесвіт в її очах і затишок цілого світу в його обіймах! Вони дозволили собі відкритися один одному і отримали справжні почуття.

Саме про такий ранок нареченої мріяла наша неймовірна Оля: в компанії з мамою, хресною, сестричок і найближчих подруг. Веселощі, щирі усмішки, улюблене шампанські і щирі дівчачі розмови…

Відкритість, чіткість, цілеспрямованість і увага до кожної найменшої деталі – саме ці риси наша наречена Оля чітко сформувала для себе, виходячи зі свого особистого досвіду, серед якого і робота в ресторанній сфері найвищого рівня.

Вже після першої зустрічі – знайомства ми зрозуміли цінність для наречених щирості і справжніх емоцій без найменшого натяку на гру. Разом з тим для них обох була надзвичайно важливою висока якість у всьому: від тканини серветок до обслуговування гостей. Саме тому на кожній нашій скайп-зустрічі з підрядниками ми проговорювали та погоджували все все до найменших деталей. 

Книга побажань з теплими та щирими словами буде переносити наших молодят знову і знову в їхній особливий день – день весілля.

Цінність в деталях. Вишукані келихи і набір для розрізання тортику з іменним гравіюванням додали особливої індивідуальності нашому святкуванні. Можемо собі тільки уявити, як приємно буде використувати ці унікальні аксесуари, наприклад, на річниці весілля та інші важливі дати в житті Олі і Андрія.

Андрій і Оля, ми щасливі, що доля звела нас з вами і ви дали нам можливість доторкнутись до створення Вашої весільної історії!
Бережіть свою неповторність і будьте щасливими !!!!

Оля і Андрій, дякуємо за ваші теплі і щирі слова!


Замовити послугу організація весілля “під ключ” можна за телефоном 098 101 75 75  або  за допомогою email: info.semri@ukr.net

Також будемо раді зв’язку через мережі Facebook та Instagram


Наші весілля