UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Креативні подарунки і освідчення в День святого Валентина у Львові

освідчення в День святого Валентина

Кажуть, що пари, які заручаються  в День Святого Валентина, благословляє сам святий Валентин – патрон усіх закоханих!
А ще кажуть, що усі люди просто зобов’язані бути щасливими!  

Більше про освідчення та сюрпризи : ТУТ

Ось декілька порад як підготуватися до освідчення:

Як обрати місце і формат?
Подумай найперше про те, які вподобання у Твоєї половинки, який її характер та смаки. Який у неї темперамент і що найбільше могло б її вразити.
Згадай ті місця, де вам обом було найбільш затишно і ви себе комфортно почували, куди вона любить приходити чи хотіла б потрапити. Якщо Твоя кохана не любить шумні галасливі місця і публічності, тоді краще не організовувати освідчення на центральній площі чи в надто людних місцях, які зазвичай збирають велику кількість глядачів.
Це може принести їй дискомфорт.

Те ж саме стосується формату. Якщо дівчина не любить спорт чи не веде активного способу життя, організація для неї туристичного квесту, де вона буде багато ходити є недоречною. Натомість вибери, наприклад, романтичне побачення на природі.

Не забудь про її улюблену музику, їжу, квіти, колір, запах, стиль.

Залучи до освідчення друзів, щоб зберегти ефект несподіванки. Освідчення-сюрприз завжди більш яскравіші. А особливо якщо у Тебе є друзі, які ще досі сахаються від слова «весілля» – після допомоги в організації освідчення, вони сприйматимуть ваше весілля набагато спокійніше, і навіть  можуть запропонувати свою допомогу в організації !

Подумай про підготовленість, одяг та взуття дівчини, придумай як зробити так, щоб її одяг та мейк-ап відповідали місцю проведення освідчення. Дівчина повинна відчувати себе красунею і їй повинно бути комфортно. Це важливо!

Зроби емоційно-приємний настрій в День святого Валентина.

Не використовуй ідей, коли для підсилення ефекту освідчення спеціально створюють стресову ситуацію для дівчини (звістка, що Ти потрапив в аварію, ви розходитеся, дзвінок від подружки, яка бачила Тебе з іншою….).  Такий стрес не зникає відразу.

Пам’ятай про основне – яким би не було освідчення, головне, що залишиться – це Твоя щирість. Освідчення, насамперед, повинно бути доказом того, що Ти готовий до сімейного життя, відповідальності за свою кохану.

Якщо ж Ти сумніваєшся у серйозності ваших стосунків, тоді краще просто зроби приємний подарунок коханій без пропозиції руки та серця: сюрприз-привітання, флеш-моб, виступ танцювального гурту чи співаків, вручення подарункового сертифікату на спа-процедури від ростових ляльок чи мімів, цікава спільна поїздка, спільна фотосесія, романтична вечеря чи інший варіант нестандартного подарунку, яких є безліч.

Якщо ж Ти зовсім розгубився, то скажи дівчині, що підготував для неї подарунок і попроси вгадати, що це. Так Ти дізнаєшся, що саме вона найбільше хоче”:)


Пакетні пропозиції освідчень : ТУТ

Дозволь серцю мріяти, а решту довір нам!

 

Натиснувши на посилання, Ти зможеш прочитати більше про:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові

 

Натисни тут і замов послугу “організація романтичного освідчення в коханні чи побачення у Львові

чекаємо на запитання також в мережах Instagram та Facebook