UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Освідчення в день святого Валентина. Хочеш знати, як робити ЦЕ правильно?

 osvid4ennia-lviv

Кажуть, що пари, які заручаються у цей день, благословляє сам святий Валентин - патрон усіх закоханих!

А ще кажуть, що усі люди просто зобов'язані бути щасливими! Що кожен із нас повинен дарувати щастя своїй половинці щодня! Якщо кохаєш показуй це, не чекаючи одного дня в році! 

Кожен із нас чекає Новорічних свят, свого Дня народження чи Дня Валентина. Чому складається так, що лише у ці дні ми чекаємо на щось особливе? Чому ми завжди стараємось прив'язати певну важливу для нас подію до певної дати?

     Щоб не забути?

     Тоді даруйте такі подарунки, щоб пам'яталися саме вони, а не просто дата, коли вони були зроблені.

   Св. Валентина був дійсно святою людиною, став патроном для усіх закоханих і до цих пір заставляє пари із багаторічним стажем згадувати про те, що потрібно радувати і дякувати своїм половинкам, хоча б у цей день. Тому заручитися у День святого Валентина є дуже романтично.

    Але якщо освідчення буде цікавим та нестандартним, то, повірте, найперше буде згадуватися сам момент освідчення, а не просто дата в календарі.

      Дякувати, дарувати радість і бути щасливим потрібно не чекаючи певного дня! Це просто щоденний обов'язок кожної людини, як почистити зранку та ввечері зуби:)!

    І ще хочемо звернутися до дівчат: чомусь завжди ми говоримо про те, що отримують подарунки дівчата?

   А хіба дівчина не може зробити приємний подарунок коханому? Подякувати йому за кохання та підтримку?

   Давайте ламати стереотипи!

  Дівчата, ваші кохані хлопці (можливо і надто зайняті у нашому метушливому світі) теж потребують заряду бадьорості від ваших яскравих подарунків!

   Саме ви є їхньою опорою! Від дівчат більшою мірою залежить, чи буде щасливим хлопець, а в майбутньому чоловік.

     Власне основним завданням пари є робити щасливою чи щасливим свою половинку.

     А ще чомусь у наш час все частіше хлопців переслідує "таємничий страх одруження".

   Це ніби клеймо для них стати під вінець із коханою. Вони бояться, що відразу після весілля кохана дівчина раптом перетвориться на страхітливого монстра, який буде відбирати усю зарплату і закриє їх в чотирьох стінах, і плакали тоді їхні походеньки із друзями на пиво та більярд... Тому між хлопцями ходить багато страхітливих історій пов'язаних із одруженням....

    Хлопці, відкриємо вам очі: невже ви ще досі дійсно вірите у те, що невидима сила весілля змінює людей?

    Люди міняються тільки тоді, коли самі цього хочуть.

    Ані обручка, ані штамп у паспорті не мають чудодійної сили!

    Весілля - це вияв того, що ви готові і хочете розділити усі радості життя із коханою.

   Якщо ваші почуття справжні, а не фальшиві, то в монстрів ніхто не перетвориться, так само як і після весілля чортенятко не стане ангеликом:) Правила і звички вашої пари залишаються як до, так і після весілля тими ж самими, ті ж самі місця, компанія....

    Насправді ці симптоми пояснюються дуже просто і банально - це бажання уникнути відповідальності.

   Не потрібно чекати якогось чуда чи всесвітньої катастрофи. Це дуже по-дитячому! А поміняти обстановку і чоловіку побути в чоловічій компанії, а дружині з подругами навіть корисно, головне це розуміння і довіра між партнерами.

  Так, шлюб - це відповідальність і одружуватись не можна "з гарячки".

   Це щоденна праця обох людей, але це праця над собою в першу чергу!

 Проте чим довше ви роздумуєте і вважаєте "що я ще не готовий", тим ви більше віддаляєтесь від маленьких і великих радостей сімейного життя!

   Знайти, покохати і одружитись з тією самою-самою щастить не усім і не завжди. Чи знаєте Ви,  що успішність усіх чоловіків має пряму залежність від їхніх дружин? А бути успішним і щасливим - це взагалі джек-пот!

    Не заставляйте дівчат чекати на вашу нерішучість, бо не дочекатись в результаті можете Ви!

    Не гайте часу, ставайте щасливішими!

 Освідчення назавжди залишиться спогадом на усе життя, тому варто підійти до нього серйозно.

    Ось декілька порад як підготуватися до освідчення.

        Як обрати місце і формат?

     Подумай найперше про те, які вподобання у Твоєї половинки, який її характер та смаки. Який у неї темперамент і що найбільше могло б її вразити.

      Згадай ті місця, де вам обом було найбільш затишно і ви себе комфортно почували, куди вона любить приходити чи хотіла б потрапити. Якщо Твоя кохана не любить шумні галасливі місця і публічності, тоді краще не організовувати освідчення на центральній площі чи в надто людних місцях, які зазвичай збирають велику кількість глядачів.


     Це може принести їй дискомфорт. Те ж саме стосується формату.

Якщо дівчина не любить спорт чи не веде активного способу життя, організація для неї туристичного квесту, де вона буде багато ходити  є недоречною. Натомість вибери, наприклад, романтичне побачення на природі.

       Не забудь про її улюблену музику, їжу, квіти, колір, запах, стиль.

  Залучи до освідчення друзів, щоб зберегти ефект несподіванки. Освідчення-сюрприз завжди більш яскравіші. А особливо якщо у Тебе є друзі, які ще досі сахаються від слова «весілля» – після допомоги в організації освідчення, вони сприйматимуть ваше весілля набагато спокійніше, і навіть  можуть запропонувати свою допомогу в організації !

    Подумай про підготовленість, одяг та взуття дівчини, придумай як зробити так, щоб її одяг та мейк-ап відповідав місцю проведення освідчення. Дівчина повинна відчувати себе красунею і їй повинно бути комфортно. Це важливо!

  Зроби емоційно-приємний настрій. Не використовуй ідей, коли для підсилення ефекту освідчення спеціально створюють стресову ситуацію для дівчини (звістка, що Ти попав в аварію, ви розходитеся, дзвінок від подружки, яка бачила Тебе з іншою….).  Такий стрес не зникає відразу.

     Пам'ятай про основне - яким би не було освідчення, головне, що залишиться - це Твоя щирість. Освідчення, насамперед, повинно бути доказом того, що Ти готовий до сімейного життя, відповідальності ... готовий до того, щоб піклуватися про кохану.

    Освідчення - це доказ того, що Ти впевнений у своїх почуттях і готовий про це сміливо заявити усім! І дійсно - не кожен може відверто і сміливо відкрити усе, що на серці, а тим більше зробити це публічно.

     Це означає, що основним у Твоїй підготовці повинен бути максимальний вияв почуттів. Це те, що Ти хочеш їй сказати. Тут на допомогу може прийти лист коханій. Напиши усе, що на серці, про те, що Ти цінуєш у ній, за що вдячний,  що відчуваєш ...

    Якщо ж Ти сумніваєшся у серйозності ваших стосунків, тоді краще просто зробити приємний подарунок коханій без пропозиції руки та серця: сюрприз-привітання, флеш-моб, виступ танцювального гурту чи співаків, вручення подарункового сертифікату на спа-процедури від ростових ляльок чи мімів, цікава спільна поїздка, спільна фотосесія, романтична вечеря чи інший варіант нестандартного подарунку, яких є безліч.

  Якщо ж Ти зовсім розгубився, то використай ідею з реклами чоловічої серії від Dove: "...Скажи дівчині, що підготував для неї подарунок і попроси вгадати, що це. Так Ти дізнаєшся, що саме вона найбільше хоче":)

  Дівчата, а ви теж будьте оригінальними і дивуйте своїх коханих!

 Відкривайте своє серце - від таких проявів почуття хлопці стають більш впевненими у своїх та і  ваших почуттях, це підштовхує їх до освідчення.Подаруй радість дорогим Тобі людям - вони заслуговують на свято!

І роби це не лише на день святого Валентина, а й просто так без причини!

Дозволь серцю мріяти, а решту довір нам!

 

зимове весілля львів 1зимове весілля львів 2зимове весілля львів 3

зимове весілля львів 4

 Більше про освідчення та сюрпризи : тут

Замовити свято Ви можете вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.

повернутися до:  Поради