UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Cвяткова поліграфія

     vesilla-lviv-restoran-rafael-organizacija-26

    Кожне свято для нас є індивідуальним і особливим. Святкова поліграфія допомагає закарбувати в пам’яті чудову подію, привітати рідних і колег по роботі, а також є гарним способом  подякувати.
   
Весільна поліграфія є важливим елементом оформлення весілля. Тому вона створюється з особливою любов’ю, увагою до Твоїх вподобань, смаків і тематики саме Твого свята.
     Для Твоїх гостей усе починається саме із весільного запрошення, яке приносить їм чудову новину. Так, у запрошених починає вимальовуватися уявлення про Твоє весілля, формат його проведення, тематику…
  
У день весілля святковий зал зустрічає гостей красиво оформленою схемою розсадки. Весільна схема розсадки крім своєї незамінної практичної функції прийому гостей, ще й може стати стильним доповненням весільного декору.
    
Кожен гість може легко знайти своє місце в залі, де разом із розсадочною карткою буде чудовий маленький сюрприз – подяка гостям за їхню присутність.
     Під час святкування усі зможуть сфотографуватися із щасливими молодятами на згадку про неперевершений день Вашого кохання на фоні весільного стенда-банера. Тому вдалим елементом весільної поліграфії є стенд – фотозона із Вашими ініціалами чи фото,  кольорові банери, цікаві творчі рішення такі, як, наприклад, дерево побажання, кольорові магнітики, набори для фотосесії, креативні рамочки...
Отож, що саме входить до весільної поліграфії:

- Запрошення

- Бенкетні картки

- Номерки на столи

- Схема розсадки

-  Сценарій або розклад бенкету, меню ( кладеться поруч з тарілкою).
У сценарії (розкладі) вказана погодинно програма, яка буде протягом вечора.

- Весільні листівки-подяки.

- Книга для побажань .

- Коробочки для компліментів гостям.

 І нехай Ваш день буде сповненим яскравими враженнями!

 

Замовити собі свято Ви можете вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.

  

повернутися до:  Підбір послуг