UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Послуга “Експрес шлюб Львів” – організація весілля для двох у Львові

 шлюб за добу Львів

Шлюб за добу в м. Львів стане ідеальним рішенням, якщо Ти мрієш про весілля для двох, де тільки Ти, коханий і місто легенд. Шарм, таємничість і особлива романтика Львова здатні закохати в себе буквально з першого погляду. Тому недарма, що місто левів, ще називають містом закоханих, містом, де єднаються серця.
Прогулянка атмосферними вуличками чи екскурсія підземеллями, дегустація запашної кави чи фірмового львівського сирника залишуться у вашій пам’яті надовго.

Маленьке весілля для двох можна святкувати по різному

І навіть якщо Ти лише бачила наше місто з фото, ці практичні поради зроблять Твою організацію весілля у Львові справді легкою.

 

Найбільш поширені варіанти:


Варіант 1
:
“шлюб за добу Львів” з урочистою церемонією, а далі фотосесія за вашими вподобаннями: в самому серці Львова, в заміських комплексах чи старовинних замках Львівщини та романтична вечеря.

В проєкті “шлюб за добу” наш Львів пропонує три різні атмосферні локації: Шевченківський гай, стадіон “Арена Львів” та аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. В кожній із них є певні робочі дні по прийому документів, різна ціна. В таблиці нижче подаємо детальнішу інформацію, щоб Ти не витрачала свій час на пошуки та порівняння даних з різних сайтів:

Локація

Шевченківський гай

cтадіон “Арена Львів”

аеропорт «Львів» імені Данила Галицького

Вартість, грн.

3717

3471

3386,85

Дні прийому документів

вівторок-п’ятниця
(11:00-16:00)

вівторок-п’ятниця
(10:00-15:00)

вівторок (09:00-12:00), середа (13:00-15:00), четвер (11:00-15:00)

Дні церемонії

наступний день після заяви.
* церемонія вручення свідоцтва можлива лише у Центральному РАЦСі

наступний день після заяви.
*церемонія вручення свідоцтва можлива лише у  Сихівському РАЦСі

наступний день після заяви.
*церемонія вручення свідоцтва можлива лише у  Франківському РАЦСі

 Умови

Спочатку потрібно подзвонити і домовитися про дату і час урочистої церемонії, так як в Центральному РАЦСі велика завантаженість дат. Після цього працівники Шевченківського гаю надішлють на viber повідомлення з реквізитами для оплати.
Далі необхідно підтвердити оплату (можна також через viber) і за 24 год. до часу церемонії прийти в Шевченківський гай з оригіналами паспортів, пакетом документів*, чеком та заповнити заяву і договір.
У вибраний день на визначену годину Тобі з коханою половинкою потрібно прийти у Центральний РАЦС з паспортами і ви отримаєте свідоцтво про шлюб.

Потрібно підійти на стадіон з оригіналами паспортів, пакетом документів*, щоб підписати договір, подати заяву та отримати реквізити на оплату. Після оплати необхідно подати квитанцію працівнику стадіону, який передає пакет документів в РАЦС на перевірку. Після завершення перевірки, працівник РАЦСу повідомляє про час церемонії та вручення свідоцтва.
У вибраний день та визначену годину Тобі з коханою половинкою потрібно прийти у Сихівський РАЦС з  паспортами і ви отримаєте свідоцтво про шлюб .

Потрібно звернутися в касу аеропорту з оригіналами паспортів, пакетом документів*, щоб підписати договір, подати заяву та оплатити послуги. Після оплати працівник передає пакет документів в РАЦС на перевірку. Після завершення перевірки, працівник РАЦСу повідомляє про час церемонії та вручення свідоцтва.
У вибраний день та затверджену годину Тобі з коханою половинкою потрібно прийти у Франківський РАЦС з паспортами і ви отримаєте свідоцтво про шлюб.

* пакет документів, який потрібен для реєстрації “шлюбу за добу” наводиться нижче.

 


Варіант 2:
шлюб за добу Львів” з урочистою церемонією, а далі відправлення в романтичну весільну подорож. А розпочати радимо з фотосесії.

До речі, багато львівських фотографів мають досвід роботи, як в Україні, так і з межами. Тому з легкістю підкажуть найкращі місця для зйомки, наприклад в Європі.

організатор весілля

Щоб зареєструвати шлюб за добу Тобі з коханим потрібно (коли двоє молодят громадяни України):

1. Звернутися в певні дні на одну з вибраних локацій з пакетом необхідних документів (про них опишемо трішки нижче) для укладення договору. 
2. Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.
3. Пред’явити квитанції про оплату.
4. Вчасно прийти в РАЦС з оригіналами документів і квитанціями про оплату державного мита та платних послуг.   

Наводимо перелік документів, які необхідно підготувати для послуги «шлюб за добу»:
– паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. Якщо хтось із вас є іноземцем чи особою без громадянства, то потрібно ще отримати документ, який підтверджує законність вашого перебування на території України;
– ідентифікаційний код;
– військовий квиток нареченого (лише для реєстрації в Центральному РАЦСі);
– якщо ви двоє чи один із вас раніше перебували у шлюбі, ще потрібно надати документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним. Документи, які складені іноземною мовою, необхідно подати разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими нотаріально.

 

          Якщо Твій коханий / кохана є іноземцем, тоді процес виглядає так:

1. Перекласти і нотаріально засвідчити всі сторінки паспорту (порожні в т.ч.). З собою обов’язково потрібно мати оригінал.

2. Звернутися на одну з 3-х локацій: Шевченківський гай, стадіон “Арена Львів” та аеропорт «Львів» імені Данила Галицького з паспортом громадянина України, паспортом іноземця і його копіями з нотарільним завіренням.

3. Укласти договір, написати заяву на проведення розписки та оплатити послуги (в аеропорті це можна зробити на місці, а Шевченківський гай і стадіон “Арена Львів” вам нададуть реквізити для оплати). Далі ви оплачуєте і приносите квитанцію.

4. Працівники самостійно передають пакет документів в закріплені відділи РАЦСу, які дають запит в міграційну службу і орієнтовно за тиждень +-3 дні приходить відповідь. В цей період покидати межі України не можна.
*якщо документи ви подаєте в аеропорті, тоді після підписання договору, заяви та оплати, Вам потрібно особисто передати пакет документів в Франківський РАЦС.

5. Після дзвінка працівника РАЦСу потрібно вчасно прийти з оригіналами документів, квитанціями про оплату державного мита та платних послуг і отримати свідоцтво про реєстрацію шлюбу під час церемонії. ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ 

організація весілля з чого почати (2)

І ось підготовка до весілля завершилась і вже завтра настане Твій особливий день! Щоб відволіктись від організації весілля для двох, чудовим варіантом для Тебе і коханого переддень весілля стане екскурсія містом, замками чи підземеллям, а на завершення дня – розслаблюючі спа-процедури чи дегустація вина.

 

Якщо Ти хочеш спокійну підготовку, затрачаючи мінімум свого часу, сил та енергії, то ми із задоволенням організуємо Твоє Весілля “під ключ” у Львові

 

Натиснувши на посилання, Ти зможеш прочитати більше про:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові


Замовити організацію весілля для двох в м. Львів Ти можеш вже зараз за телефоном 098 101 75 75 чи за допомогою форми.

Також будемо раді зв’язку через мережі Facebook та Instagram