UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Послуга “Експрес шлюб Львів” – організація весілля для двох у Львові

 шлюб за добу Львів

Шлюб за добу в м. Львів стане ідеальним рішенням, якщо Ти мрієш про весілля для двох, де тільки Ти, коханий і місто легенд. Шарм, таємничість і особлива романтика Львова здатні закохати в себе буквально з першого погляду. Тому недарма, що місто левів, ще називають містом закоханих, містом, де єднаються серця.
Прогулянка атмосферними вуличками чи екскурсія підземеллями, дегустація запашної кави чи фірмового львівського сирника залишуться у вашій пам’яті надовго.

Маленьке весілля для двох можна святкувати по різному

І навіть якщо Ти лише бачила наше місто з фото, ці практичні поради зроблять Твою організацію весілля у Львові справді легкою.

 

Найбільш поширені варіанти:


Варіант 1
:
“шлюб за добу Львів” з урочистою церемонією, а далі фотосесія за вашими вподобаннями: в самому серці Львова, в заміських комплексах чи старовинних замках Львівщини та романтична вечеря.

В проекті “шлюб за добу” наш Львів пропонує три різні атмосферні локації: Шевченківський гай, стадіон “Арена Львів” та аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. В кожній із них є певні робочі дні по прийому документів та самій урочистій церемоній, різна ціна. В таблиці нижче подаємо детальнішу інформацію, щоб Ти не витрачала свій час на пошуки та порівняння даних з різних сайтів:

Локація

Шевченківський гай

cтадіон “Арена Львів”

аеропорт «Львів» імені Данила Галицького

Вартість, грн.

3448

3125

3118, 85

Дні прийому документів

середа-п’ятниця
(10:00-16:30)

вівторок-п’ятниця
(10:00-15:00)

 вівторок, середа
(11:00-13:00)

Дні церемонії

середа, п’ятниця

наступний день після заяви.
*церемонія в суботу можлива лише в Галицькому або Сихівському РАЦСах

четвер
(11:00-13:00)

 Умови

Спочатку потрібно подзвонити і домовитися про дату і час урочистої церемонії. Після цього працівники Шевченківського гаю надішлють на viber повідомлення з реквізитами для оплати.
Далі необхідно підтвердити оплату (можна також через viber) і за один день до церемонії прийти в Шевченківський гай з оригіналами паспортів, пакетом документів*, чеком та заповнити заяву і договір.
У вибраний день (середа або п’ятниця) на визначену годину Тобі з коханою половинкою потрібно прийти з паспортами і ви отримаєте свідоцтво про шлюб на церемонії.

Потрібно підійти на стадіон з оригіналами паспортів, пакетом документів*, щоб підписати договір, подати заяву та отримати реквізити на оплату. Після оплати необхідно подати квитанцію працівнику стадіону, який поінформує про час церемонії та вручення свідоцтва.
У вибраний день та визначену годину Тобі з коханою половинкою потрібно прийти з  паспортами і ви отримаєте свідоцтво про шлюб на церемонії.
 — Якщо ви хочете отримати свідоцтво саме на стадіоні, тоді потрібно додатково оплатити виїзд працівника РАЦСу (таксі).

Потрібно звернутися в касу аеропорту з оригіналами паспортів, пакетом документів*, щоб підписати договір, подати заяву та отримати реквізити на оплату. Після оплати слід подати квитанцію працівнику аеропорту, який поінформує про час церемонії та вручення свідоцтва. 
В четвер на затверджену годину Тобі з коханою половинкою потрібно прийти з паспортами і ви отримаєте свідоцтво про шлюб на церемонії

* пакет документів, який потрібен для реєстрації “шлюбу за добу” наводиться нижче.

Якщо Тобі зручніше розміщення:
— Галицького або Сихівського РАЦСів, ніж стадіон,
— Франківського РАЦСУ, ніж аеропорт,
тоді після отримання документів зі стадіону/аеропорту та чеком про оплату підійди в один з вищевказаних РАЦСів і там вже вибери день і час церемонії.

 


Варіант 2:
шлюб за добу Львів” з урочистою церемонією, а далі відправлення в романтичну весільну подорож. А розпочати радимо з фотосесії.
До речі, багато львівських фотографів мають досвід роботи, як в Україні, так і з межами. Тому з легкістю підкажуть найкращі місця для зйомки, наприклад в Європі.

організатор весілля

Щоб зареєструвати шлюб за добу Тобі з коханим потрібно (коли двоє молодят громадяни України):

1. Звернутися в певні дні на одну з вибраних локацій з пакетом необхідних документів (про них опишемо трішки нижче) для укладення договору. 
2. Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.
3. Пред’явити квитанції про оплату.
4. Вчасно прийти на локацію з оригіналами документів і квитанціями про оплату державного мита та платних послуг.   

Наводимо перелік документів, які необхідно підготувати для послуги «шлюб за добу»:
– паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. Якщо хтось із вас є іноземцем чи особою без громадянства, то потрібно ще отримати документ, який підтверджує законність вашого перебування на території України;
– ідентифікаційний код;
– якщо ви двоє чи один із вас раніше перебували у шлюбі, ще потрібно надати документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним. Документи, які складені іноземною мовою, необхідно подати разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими нотаріально.

 

          Якщо Твій коханий / кохана є іноземцем, тоді процес виглядає так:

1. Спочатку вам необхідно звернутися у відділ ДРАЦСу реєстраційної служби головного управління юстиції у Львівській області на вул. Дорошенка, 23 для отримання певного супровідного листа.

2. Перекласти і нотаріально засвідчити всі сторінки паспорту. З собою обов’язково потрібно мати оригінал.

3. Звернутися до реєстраційної служби відділу головного управління юстиції ДРАЦСу у Львівській області з паспортом і цими перекладами – якщо висновок з міграційної служби ви хочете отримати у Львові.
* Такий висновок можна отримати і в інших містах України.

4. Далі отримуєте реквізити на оплату, оплачуєте і приносите квитанцію.

5. Працівники ДРАЦСу дають запит в міграційну службу і орієнтовно за 2 тижні приходить відповідь. В цей період покидати межі України не можна. 

6. Потрібно прийти забрати висновок і разом з паспортом громадянина України, паспортом іноземця підійти в РАЦС або місце шлюбу за добу і написати заяву на проведення розписки.

7. Здійснити оплату державного мита і платних послуг за надання послуг з реєстрації шлюбу за отриманими реквізитами.

8. Пред’явити квитанції про оплату.

9. Вчасно прийти на локацію з оригіналами документів, квитанціями про оплату державного мита та платних послуг і отримати свідоцтво про реєстрацію шлюбу під час церемонії. ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ 

організація весілля з чого почати (2)

І ось підготовка до весілля завершилась і вже завтра настане Твій особливий день! Щоб відволіктись від організації весілля для двох, чудовим варіантом для Тебе і коханого переддень весілля стане екскурсія містом, замками чи підземеллям, а на завершення дня – розслаблюючі спа-процедури чи дегустація вина.

1

Якщо Ти хочеш спокійну підготовку, затрачаючи мінімум свого часу, сил та енергії, то ми із задоволенням організуємо Твоє Весілля “під ключ” у Львові

 

Натиснувши на посилання, Ти зможеш прочитати більше про:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові


Замовити організацію одруження за добу в м. Львів Ти можеш вже зараз за телефоном 098 101 75 75 чи за допомогою форми.

Також будемо раді зв’язку через мережі Facebook та Instagram