EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Стилі зимового весілля та ідеї оформлення

ВЕСІЛЛЯ ЗИМОЮ асоціюється із справжньою казкою. Що ж саме потрібно, для того, щоб ця особлива подія у житті стала дійсно незабутньою і казковою? Ми поділимось з Тобою секретами вдалого вибору декору та наведемо ідеї для весілля в стилі “зимова казка”. 

   ідеї для весілля зимова казка

Почнемо із того, що уявлення про те, як має виглядати оформлення завжди у всіх різні. І деколи нас запитують, чи є на весіллі дрібниці, на які немає змісту звертати увагу? Будь-яке святкування, а тим більше Твій день власне повністю і складається із цих найрізноманітніших нюансів.  А тому усе без виключення повинно бути продуманим та ідеальним!

Проте, усе те, що на перший погляд здається таким складним, насправді стає легким і доступним із правильним підходом. Варто пам’ятати, що навіть найбільш фантастичні ідеї втілюються в життя, тому немає нічого страшного та нереального у приготуванні Твого весілля. І якщо у Тебе є мрія всього життя (а вона таки є!), то не бійся відкрити і поділитись нею із оточуючими. Нехай це буде нестандартне, незвичне і нетипове для усіх весілля. Нехай Твої подруги сумніваються і переконують Тебе – та коли Ти маєш своє особливе бажання і працюєш з професіоналами – тоді переживати немає про що!
Пам’ятай, мрії відкривають серця, мрії зближують, мрії дають крила нам і нашим близьким, мрії дарують тепло серед морозів!

Отож, розпочнемо підготовку до Твоєї Зимової Казки.

Давай розкладемо усі ідеї для весілля “зимова казка” по поличках

ідеї столу наречених для весілля зимова казкаідеї оформлення для весілля зимова казка

ідеї декору для весілля зимова казкаоформлення зимового весілля

По суті, про перший секрет успішного весілля ми вже почали розповідати, адже третина роботи із створення свята – це продумана ідея весілля. Далі іде саме втілення задуманого (до і під час весільного дня) і усе це об’єднує – тепла атмосфера ваших стосунків, яка обов’язково передасться усім гостям.

Стиль, тематика, декор, продумання усіх деталей – це все похідні від загальної ідеї (концепції) Твого весілля зимової казки.

Говорячи простішими словами: ідея – це те, що Ти хочеш, щоб Твої гості відчули на весіллі, якою повинна бути загальна атмосфера свята. Пам’ятай, що на успішність реалізації ідеї мають значення, як вибір організатора і місця проведення, так і загальні інтереси та вік гостей. 

З ідеї виходить весільний стиль – це повторення загальної задумки святкування в кожному елементі. Власне тут відбувається політ ідей. Важливий момент: розробка сценарію повинна бути таким чином, щоб цей стиль сприймався, як одне ціле. Це ж саме стосується і вибору всіх елементів свята  (місця святкування/розписки, транспорту, одягу, декору, флористичного оформлення, ведучих, шоу-програм, освітлення…).

Існують найрізноманітніші стилістики весілля, для прикладу, весілля Казки (загальний казковий образ або конкретне втілення певної казки: Снігова Королева, Кришталева туфелька, Рапунсель, Пурпурові вітрила, інші), Метеликове весілля, Перлинне весілля, весілля Дорогоцінних каменів, Кришталеве, Ретро, Гангстерське, Джазове, Рок&Рольне, Клубного типу, Королівське, і т.д. Перелічувати можна безмежно. 

Якщо ж у Тебе немає конкретної ідеї, тоді потрібно уявити, що власне для Тебе означає слово Весілля? Твоє весілля? Що Ти бачиш? Які картинки перед очима, які кольори, який образ для Тебе близький? Що для Тебе є основним? Давай абстрагуємось від закусок, скатертин та конкурсів  – це все буде, але пізніше. Забудь про це. Просто уяви, що близьке Тобі і Твоїй половинці.  Які саме слова є ключовими?
Коли Ти маєш давно омріяну тему чи схиляєшся до певного стилістичного елементу – супер, тоді вперед, розказуй, а нашим завданням стане прикласти максимум зусиль для правильної реалізації  Твоєї мрії .

Так як ми з Тобою говоримо про весілля зимою, то однією з переваг такого святкування є те, що усе чарівне буде в стилі Твоєї Зимової казки

весілля в стилі зимова казка

топові ідеї для весілля зимова казка

Наступним етапом у роботі над стилем Твого Особливого дня є конкретизація та вибір основ. Коли Ти працюєш із професіоналом у весільній сфері – весільним організатором, тоді івент-декоратори візьмуть на себе питання “як оформити”, а від Тебе буде вимагатись лише вибір із конкретно запропонованих  варіантів. Якщо ж Ти організовуєш весілля самостійно будь обережною із надмірністю надто різних декорацій, що знову ж таки у весіллі Зимової Казки не так помітно, як у будь-якій іншій.

Для оформлення місця святкування (виїзної церемонії/застілля) Ти сміливо можеш використати чудові незвичні зимові весільні композиції без використання живих квітів. Паперові якісні декорації будуть анітрішки не дорожчими, ніж живі квіти зимою. Також можна використати кришталь, новорічно-зимові композиції на столах, свічки, ялинкові прикраси, гірлянди із засніжених гілочок, позолочені гілки та квіти, оксамит – для зимового весілля це в сам раз!

креативні ідеї для весілля зимова казка

весілля зима львів (8)zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-31весілля зима львів (5)весілля зима львів (4)

ідеї формлення столів гостей для весілля зимова казкаzymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-6zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-35

Основним правилом, яким Тобі потрібно буде керуватися, обираючи усю красу – це те, що всі деталі весільного оформлення повинні доповнювати один одного.

ідеї оформлення каміну для весілля зимова казказимова казка ідея 16

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-10zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-8zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-8-2

 winter-wedding-ideas-on-a-budgetідеї оформлення столів для весілля зимова казкаwinter-wedding-ideas-and-themes

Також і кожна послуга, яку Ти обиратимеш для свого свята (чи це оформлення чи розважальна шоу-програма) має гармонійно вписуватись в основні ідеї для весілля “зимова казка”.

весільна зимова казка 

Важливим є вдалий вибір, а ще важливішим – втілення його у життя. Тому довіряй лише перевіреним професіоналам. Разом з тим, коли контроль за вчасністю і виконанням замовлення на кожному етапі підготовки до Твого святкування лягає на організатора весілля (а якщо Ти самостійно організовуєш своє свято, то на Тебе), то координатор весілля бере на себе організаційні проблеми саме перед святом. Так Ти зможеш зайнятись більш приємними речами, такими як, шопінг із подругами, прогулянка з коханим, чашечка чаю із мамою чи релаксуючий масаж…. Насправді для нареченої є вкрай необхідним замінити психологічне напруження відпочинком, адже від Твого настрою залежить настрій коханого! Підготовка до зимового весілля і очікування самого весілля стане для Тебе незабутнім, тому навіщо псувати його турботами? Розслабся і насолоджуйся кожною хвилинкою наближення Твоєї зимової казки, поки Твій весільний координатор працюватиме!

Поради для організації весілля зимою, переваги і недоліки читай ТУТ

весілля зимою: плюси і мінуси

Натиснувши на посилання, Ти перейдеш у послуги:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові

Замовити  організацію весілля зимової казки та не лише, Ти можеш
за тел. Тел. 098 101 75 75 чи за допомогою форми, 

а також через мережу Facebook чи Instagram