UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Весілля для двох у Львові

   Якщо Ти мрієш про весілля для двох у Львові, де тільки Ти і коханий, місто легенд може стати вашим особливим містом! Прогулянка атмосферними вуличками чи екскурсія підземеллями, дегустація запашної кави чи фірмового львівського сирника залишуться у вашій пам'яті надовго.

    Варіантів святкування весілля для двох насправді є безліч і про декілька із них Ти прочитаєш трішки нижче:
Варіант 1: шлюб за добу з урочистою церемонією, а далі фотосесія за вашими вподобаннями: в самому серці Львова, в заміських комплексах чи старовинними замками Львівщини та романтична вечеря.

Варіант 2: шлюб за добу з урочистою церемонією, а далі відправлення в романтичну весільну подорож. А розпочати радимо з фотосесії.
До речі, багато львівських фотографів мають досвід роботи, як в Україні, так і з межами. Тому з легкістю підкажуть найкращі місця для зйомки, наприклад в Європі.

   В проекті "шлюб за добу" наш Львів пропонує три різні атмосферні локації: Шевченківський гай, Львівський аеропорт та стадіон Арена Львів. В кожній із них є певні робочі дні по прийому документів та самій урочистій церемоній. Більш детальну інформацію Ти без проблем знайдеш в інтернеті або дізнаєшся за телефоном на їхніх сайтах.
     Для реєстрації шлюбу за добу Тобі з коханим потрібно:
1. Якщо ви є громадянами України - звернутися в певні дні на одну з вибраних локацій з пакетом необхідних документів (про них опишемо трішки нижче) для укладення договору. Якщо хто із вас є іноземним громадянином або особою без громадянства, то спочатку необхідно звернутися у відділ ДРАЦСу реєстраційної служби головного управління юстиції у Львівській області на вул. Дорошенка, 23 для отримання певного супровідного листа.
2. Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.
3. Пред’явити квитанції про оплату.
4. Вчасно прийти на локацію з оригіналами документів і квитанціями про оплату державного мита та платних послуг.

    Наводимо перелік документів, які необхідно підготувати для послуги «шлюб за добу»:
- паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. Якщо хтось із вас є іноземцем чи особою без громадянства, то потрібно ще отримати документ, який підтверджує законність вашого перебування на території України;
- якщо ви двоє чи один із вас раніше перебували у шлюбі, ще потрібно надати документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним. Документи, які складені іноземною мовою, необхідно подати разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими нотаріально.

  І ось підготовка завершилась і вже завтра настане Твій особливий день! Щоб відволіктись від організації весілля для двох, чудовим варіантом для Тебе і коханого переддень весілля стане екскурсія містом, замками чи підземеллям, а на завершення дня - розслаблюючі спа-процедури чи дегустація вина.

Щоб Твоя підготовка до весілля у Львові була легкою читай статтю з порадами про "Весілля у Львові"

Якщо Ти хочеш спокійну підготовку, затрачаючи мінімум свого часу, сил та енергії, то ми із задоволенням організуємо Твоє весілля для двох у Львові!

 

Замовити організацію весілля "під ключ" Ти можеш вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.

 

повернутися до:  Послуги