UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Декілька простих правил приготування до весілля

весілля львів

♥        Будь оригінальним
       Весілля – це подія, яка відображає Тебе і Твою половинку, це – ваш спільний особливий день. Роблячи вибір, надавай перевагу вашому спільному стилю, роби акцент на усьому тому, що об’єднує саме Тебе і Твою половинку. Лише тоді Ти створиш власне особливе емоційне забарвлення свята, яке передасться кожному гостю, адже це – ваш день.
♥     Спільність вибору
      Зазвичай молодята спільно приймають рішення щодо вибору кольористики, тематики, та основи декору свята. Проте якщо вибір робить хтось один, важливим є знання смаків, вподобань і непереносимості (алергії, подразнення) коханої половинки. Завжди обирай те, на чому сходяться ваші смаки: спільному кольорі і вподобаннях.
♥      Добрий початок – половина діла
   Створення свята починається із того, що молодята діляться із нами своєю мрією. Тоді ми продумуємо концепцію свята. І відштовхуючись від усіх побажань, допомагаємо обрати місце проведення, підібрати усіх виконавців, які гармонійно доповнять святкування. Якщо Ти плануєш свято самостійно, Тобі варто пам'ятати, що найважливішим є поетапна детальна робота над кожним елементом свята, куди між іншим входить завчасне резервування ключових послуг. Тому визначайся із вибором якнайшвидше.
♥      Дешево і сердито!
     Запам’ятай, високий сервіс та якісна робота має свою ціну. Тому ніколи не керуйся принципом «чим по більше і чим подешевше». Просто щиро запитай себе: «Що я дійсно отримаю за ці гроші?». А тепер запитай; «Що я не отримаю?». Насправді, яким би тісним не був Твій бюджет, правильне розподілення коштів завжди допоможе уникнути стандартності і зробити акцент на потрібному.
♥     Замовляй професіоналів!                                                                                                                             
      Якщо Твої друзі чи рідні, маючи, для прикладу, фотоапарат, пропонують бути фотографом, відеографом, координатором чи кимось іншим на Твоєму весіллі, подумай чи сприймають вони це як роботу чи як дружню послугу, чи зможуть вони повеселитися на Твоєму святі і чи Ти отримаєш бажаний результат? А чи не краще відразу дозволити професіоналам взяти на себе відповідальність і дати можливість рідним насолодитись цим особливим днем? В результаті Тобі і Твоїй половинці буде від цього лише спокійніше! Для кращого розуміння, тут можна привести просте порівняння організаційної роботи по створенні свята до пошиття сукні. Уяви, що Ти дала шити сукню одній кравчині, в певний момент процесу щось не склалось і Ти віддаєш іншій кравчині дошити цю сукню. Після чого вона відрізає і дошиває певні елементи: рукави, кишені, комір. Далі їй не виходить працювати і вона передає третій кравчині роботу. Ця кравчиня вкорочує сукню, збільшує декольте, знову ж таки відшиває певні деталі і додає ще щось від себе. Чи можна уявити більшого колапсу? Отак приблизно виглядає передавання роботи по створенні свята від однієї подружки до іншої. Мало того, що результат виходить дуже далеким від того, яким Ти його хотіла бачити, так ще й в додаток з'являються новостворені  проблеми.
♥     Щоб фінанси не заспівали романси!
    Для правильного розподілення весільного бюджету, важливо одразу визначитися на що буде зроблено акцент,  що саме планується, встановити межі, в яких будуть здійснюватися витрати і, відповідно розподілити ці суми. До цих підрахунків варто також включити графу "додаткові витрати" – на ті послуги, які Ти або Твоя половинка можливо захочете ще дозамовити у процесі приготування.
♥     Сім разів відмір – і один відріж!
    Дуже легко помилитись у виборі, коли біля Тебе немає професіонала, що може підказати, виходячи із реальної практики і досвіду. Часто те, що знаходять і пропонують друзі і родичі може не відповідати Твоєму смаку чи очікуваному рівню сервісу. Щоб не ризикувати одним із найважливіших днів усього життя і не обпектись, необхідно детально переконатись, що Ти дійсно робиш правильний вибір. Так, це десятки дзвінків, записи, порівняння і розрахунки, втрачений час на перегляд «не тих» фото- та відеороликів із роботами, затрачений час на зустрічі, перегляд відгуків. Проте, організовуючи свято самостійно, тільки після цього Ти зможеш отримати бажаний результат і зрозуміти, який рівень послуг Ти отримаєш.

повернутися до:  Поради