UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Весілля сонячних усмішок

весілля львів літо (21)

     Літо завжди асоціюється із радістю, а літнє весілля - з легкістю та чудовими пригодами. Адже місця на фотосесію набагато легше підібрати, ніж в інші пори року:  і на човні можна покататися і на піску зробити лавсторі і в колоссі відчути себе мавкою, і погоду легше вгадати.... Влітку завжди є бажані фрукти і величезне різноманіття квітів. Тому зовсім не новиною є те, що багато молодих пар планують своє весілля на цю чудову теплу пору року і саме влітку є пік весільного сезону.

  Прекрасна погода дає вам вповні насолодитись весіллям влітку – це і можливість провести виїзні церемонії, і приємне спілкування весільних гостей на відкритих терасах чи в альтанках, і легкі, вишукані вбрання гостей, і чудові фотосесії на природі. Але потрібно враховувати деякі особливості літнього весілля.

весілля львів літо (13)

   Насамперед, це ті години спеки під час яких весільна фотосесія влітку може дещо вас втомити, а на вас, молодята, ще чекає довгий весільний день і ви будете постійно в центрі уваги дорогих вам людей. Тому весільну фотосесію можна провести після традиційних церемоній весілля – спочатку викуп, благословення, потім весільна фотосесія (яку теж так сплануйте, щоб кількість пішохідних прогулянок, переходів було зведено до мінімуму), а тоді – в самі спекотні години ви будете в приміщенні – розписка, вінчання і весільний банкет. Подумайте чи ви можете щось трішки скоротити – зараз багато молодят взагалі відмовляються від викупу, але ви можете наперед домовитись про час, який конкретно ви можете виділити на цю, часто дуже веселу, весільну традицію.

весілля львів літо (11)весілля львів літо (22)

  Подбай про молодого – візьми запасну весільну сорочку з коротким рукавом, можна жилетку замість піджака, вологі серветки.

весілля львів літо (3)весілля львів літо (5)

   Крім того пам’ятай, що влітку раптові дощі та зливи теж бувають часто, тому щоб весільний настрій не був зіпсований такою несподіванкою тримай весільні поради від SEMRI wedding agency: підготуй запасні колготки / панчохи (особливо, якщо взуття з відкритим носочком) та змінне взуття, а для молодого – спрей «антидощ», який відштовхуватиме вологу від взуття. Завчасно підбери красиву парасольку: яскраву чи ніжних вінтажно-пастельних кольорів, яка стане прекрасним атрибутом весільної фотосесії і захистить від дощу, або легеньку мереживну – яка захистить від сонця.

  весілля львів літо (10)весілля львів літо (14)

  Наперед продумай, де саме будуть перебувати весільні гості, якщо фотосесія буде після «офіційних церемоній» але до весільного застілля. Можна організувати фуршет на терасі, запропонувати весільним гостям легкий перекус, прохолодні напої, фрукти. Але не варто весільний фуршет розташовувати в альтанках – перебування в них так подобається весільним гостям, що потім вони неохоче виходять звідти на саме весілля. Обов’язково поцікався чи є в залі кондиціонери.

весілля львів літо (27)весілля львів літо (47)

   Якщо весільна церемонія буде виїзна: – застеліть трав'яне покриття захисною "підлогою" – сценою, для зручності і для уникнення встрягання каблуків. На виїзну весільну церемонію, вибери краще доріжку, викладену із живих пелюстків квітів, ніж тканину, а якщо вже тканина – то кращим вибором є червона, ніж біла. Це все через те, що якщо піде дощ, то під відкритим небом тканинна доріжка намокне і втратить свій вигляд (біла атласна доріжка швидше втрачає вигляд, ніж, скажімо, червона).

Ідеї для літнього весілля, весільні поради та консультації можеш отримати від свого організатора весілля.
Дзвони +38 098 101 75 75 і замовляй послугу організація весілля під ключ.

весілля львів літо (40)весілля львів літо (25)

   весілля львів літо (45)весілля львів літо (24)

      повернутися до:  Поради