UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Зимова казка

   zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-19

     ЗИМОВЕ ВЕСІЛЛЯ асоціюється із справжньою казкою. Що ж саме потрібно, для того, щоб ця особлива подія у житті стала дійсно незабутньою і казковою? Ми поділимось з Тобою секретами вдалого вибору зимового декору для Твого весілля. 

   Почнемо із того, що уявлення про те, як саме має виглядати оформлення завжди у всіх різні.  І деколи нас запитують, чи є на весіллі дрібниці, на які немає змісту звертати увагу? Будь-яке святкування, а тим більше Твій день власне повністю і складається із цих найрізноманітніших нюансів.  А тому усе без виключення  повинно бути продуманим  та ідеальним!

   Проте, усе те, що на перший погляд здається таким складним, насправді стає легким і доступним із правильним підходом. Варто пам'ятати, що навіть найбільш фантастичні ідеї втілюються в життя, тому немає нічого страшного та нереального у приготуванні Твого весілля. І якщо у Тебе є мрія всього життя (а вона таки є!), то не бійся відкрити і поділитись нею із оточуючими. Нехай це буде нестандартне, незвичне  і нетипове для усіх весілля. Нехай Твої подруги сумніваються і переконують Тебе - якщо Ти маєш своє особливе бажання і працюєш з професіоналами - тоді переживати немає про що!

   Пам’ятай, мрії відкривають серця, мрії зближують, мрії дають крила нам і нашим близьким, мрії дарують тепло серед морозів!

    Отож, розпочнемо підготовку до Твоєї Зимової Казки.

    Давай розкладемо усе по поличках.

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-27zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-24

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-26zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-25

   По суті, про перший секрет успішного весілля ми вже почали розповідати, адже третина роботи із створення свята - це продумана ідея весілля. Далі іде саме втілення задуманого (до і під час весільного дня) і усе це об'єднує - тепла атмосфера Ваших стосунків, яка обов’язково передасться усім гостям.

   Стиль, тематика, декор, продумання усіх деталей - це все похідні від загальної ідеї (концепції) Твого зимового весілля. Говорячи простішими словами: ідея - це те, що Ти хочеш, щоб Твої гості відчули на весіллі, якою повинна бути загальна атмосфера свята. Пам'ятай, що на успішність реалізації ідеї весілля мають значення як вибір організатора і місця проведення так само і загальні інтереси та вік гостей. 

   Від ідеї весілля виходить весільний стиль - це повторення загальної задумки весілля у кожному елементі. Власне тут відбувається політ ідей. Важливий момент: розробка сценарію святкування повинна бути таким чином, щоб цей стиль сприймався, як одне ціле. Це ж саме стосується і вибору всіх елементів свята  (місця святкування/розписки, транспорту, одягу, декору, флористичного оформлення, ведучих, шоу-програм, освітлення…).

   Існують найрізноманітніші стилістики весілля, для прикладу, весілля Казки (загальний казковий образ або конкретне втілення певної казки: Снігова Королева, Кришталева туфелька, Рапунсель, Пурпурові вітрила, інші), Метеликове весілля, Перлинне весілля, весілля Дорогоцінних каменів, Кришталеве, Ретро, Гангстерське, Джазове, Рок&Рольне, Клубного типу, Королівське, і т.д. Перелічувати можна безмежно. 

   Якщо ж у Тебе немає конкретної Ідеї, тоді потрібно уявити, що власне для Тебе означає слово Весілля? Твоє весілля? Що Ти бачиш? Які картинки перед очима, які кольори, який образ для Тебе близький? Що для Тебе є основним? Давай абстрагуємось від закусок, скатертин та конкурсів  - це все буде, але пізніше. Забудь про це. Просто уяви, що саме Тобі близьке, Тобі і Твоїй половинці.  Які саме слова є ключовими?

Якщо Ти маєш давно омріяну тему чи схиляєшся до певного стилістичного елементу - супер, тоді вперед, розказуй, а нашим завданням стане  прикласти максимум зусиль для правильної  реалізації  Твоєї мрії .

   Так як ми з Тобою говоримо про весілля взимку, то однією з переваг такого весілля є те, що усе чарівне буде в стилі Твоєї Зимової казки. 

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-34

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-28

   Наступним етапом у роботі над стилем Твого весілля є конкретизація та вибір основ. Якщо Ти працюєш із професіоналом у весільній сфері - весільним організатором, тоді івент-декоратори візьмуть на себе питання "як оформити зимове весілля", а від Тебе буде вимагатись лише вибір із конкретно запропонованих  варіантів. Якщо ж Ти організовуєш весілля самостійно будь обережною із надмірністю надто різних декорацій, що знову ж таки у весіллі Зимової Казки не так помітно, як у будь-якій іншій.

   Тому для оформлення місця святкування (виїзної церемонії/застілля) Ти сміливо можеш використати чудові незвичні зимові весільні композиції без використання живих квітів.  Паперові якісні декори будуть анітрішки не дорожчими від живих квітів взимку. Також можна використати кришталь, новорічно-зимові композиції на столах, свічки, ялинкові прикраси, гірлянди із засніжених гілочок,  позолочені гілки та квіти, оксамит - для зимового весілля це в сам раз!

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-33

весілля зима львів (8)zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-31весілля зима львів (5)весілля зима львів (4)

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-36zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-6zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-35

   Основним правилом, яким Тобі потрібно буде керуватися, обираючи усю красу - це те, що усі деталі весільного оформлення повинні доповнювати один одного.

весілля зима львів (2)зимова казка ідея 16

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-10 zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-8zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-8-2

 winter-wedding-ideas-on-a-budgetmanzanita-centerpiece-winter wedding inspirationwinter-wedding-ideas-and-themes

   Також і кожна послуга, яку Ти обиратимеш для свого весілля - чи це оформлення чи розважальна шоу-програма має гармонійно вписуватись в ідею Твоєї Зимової казки.

zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-3zymove-vesila-organizacija-agencija-lviv-15

   Важливим є вдалий вибір, а ще важливішим – втілення його у життя. Тому довіряй лише перевіреним професіоналам. Разом з тим, коли контроль за вчасністю і виконання замовлення на кожному етапі підготовки до Твого святкування лягає на організатора весілля (а якщо Ти самостійно організовуєш своє весілля - то на Тебе), то координатор весілля бере на себе організаційні проблеми саме перед весіллям. Тому Ти можеш зайнятись більш приємними речама, от як шопінг із подругами, прогулянка з коханим, чашечка чаю із мамою чи релаксуючий масаж…. Насправді для нареченої є вкрай необхідним замінити психологічне напруження відпочинком, адже від Твого настрою залежить настрій коханого! Підготовка до зимового весілля і очікування самого весілля стане для Тебе незабутнім, тому навіщо псувати його турботами? Розслабся і насолоджуйся кожною хвилинкою наближення Твоєї зимової казки, поки Твій весільний координатор працюватиме!


Читати далі 
 Поради для організації весілля зимою: тут

sample-wedding_lviv0981017575

Замовити послугу організація зимового весілля Ви можете вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.

повернутися до:  Поради