UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Вся правда про весільних свідків 

%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%96-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-15

   Останнім часом  все частіше чуємо від наречених про їхню проблему вибору  весільних свідків. А це означає, що дійсно така проблема зараз є. Питання зовсім у тому, що свідками повинні бути найближчі друзі чи відповідальні люди -  зовсім ні, а в тому що дуже часто свідки самі відмовляються від цієї весільної  "посади".

   На днях трапилася ось така досить яскрава історія. Наречена прийшла до нас на зустріч по підготовці до весілля, яке відбуватиметься наступного року, зі своєю подругою-дружкою.

 Познайомившись з подругою, ми відразу перейшли до організаційних питань:  детального обговорення  весільного дня.

    За якийсь час дружка стала дуже серйозною і було таке враження, що або їй щось не подобається, або дуже різко помінявся настрій. І  дійсно, коли ми запиталися чи все добре, виявилося, вона вже була «дружкою зі стажем» на весіллям без координатора і малювала картинку, що її буде очікувати. Вона зітхнула і сказала ніби  з легкою образою:

 «- Ну все, цього разу вже точно буду дружкою востаннє. Я вже змучилась переживати ці весілля знову і знову».

« - Тоді попробуй вийти заміж швидше за мене!» - відразу засміялася наречена.

 

    Усі посміялися, і ми пояснили вже настороженій дружці, що приводів переживати немає. Тому що з координатором весілля від неї буде потрібно лише хороший настрій і присутність на урочистостях. 

    Як виявилося, дружка не була знайома послугами організації весілля і зовсім не уявляла  як виглядає професійна координація.

   А реальність є такою, що насправді уся правда про весільних СВІДКІВ криється за цими словами образи «я змучилася».

 

    Традиційно усі звикли до думки, що обов’язки весільних свідків далеко не обмежуються  їхньою участю у виїзній церемонії чи на шлюбі. Часто наречені хочуть перекласти багато організаційних питань "до весілля" та  в день весілля  саме на дружбів-дружок. Ось чому вони спочатку бояться брати на себе весільні обов'язки , а після весілля , Ти залишишся їм "винною".

    Так без професійної допомоги це правда. Насправді для близької подруги, яка буде переживати щоб "усе пройшло , як Ти собі задумала" Твоє весілля може стати напружена роботою, яка розпочнеться задовго до святкового дня, а ще у весільний день частотна таких весіллях  відбувається справжня ПЕРЕВІРКА ВАШОЇ ДРУЖБИ!

Ми Тобі розкажемо як виглядає ранковий день у більшості пар, яким  організовують весілля лише свідки та рідні:

   День весілля, ранкова метушня і легке переживання в очікуванні саме того дня. Раптом перукар чи візажист затримався і загальний час затягнувся, потрібно подзвонити до нареченого і попередити, а ще ніхто не дзвонив до весільного кортежу і Ти вже набираєш телефон флориста, щоб взнати де Твій букет! В цей час до Тебе дзвонять з ресторану, тому що не впевнені у списку розташування столів, а фотограф на другій лінії перепитує адрес Твого дому і квартири, ресторан знову дзвонить який алкоголь буде подаватися на фуршеті саме в той час, коли Тобі намагаються завершити макіяж. В цей час знаходить Твій будинок фотограф, мама довозить "пляцки" і вона вже забула, де поклала весільний рушник , тому що "вчора він тут лежав". Ти згадуєш, що не наготувала весільне свідоцтво і Ти в цьому хаосі просто перекладаєш усі дзвінки на другу дружку, тому що перша ще не приїхала з перукарні. Ти дзвониш до неї і підганяєш - вона мала прикрасити бантиками браму , а Ти ще сьогодні нічого не їла і фотозйомка взагалі мала б давно розпочатися.... 

    На щастя , Ти з коханим вже їдете на шлюб. Рушничок зі свічками попали у багажник авто батьків, а водій не підозрюючи про це спокійно перебуває серед гостей. Молоді стоять біля входу і озираються….

   Красива виїзна церемонія на відкритому повітрі. Хто на Твою думку повинен проконтролювати, чи декоратори, флористи розмістили усе так, як Ти запланувала і за що Ти вже заплатила? Орендовані реквізити, меблі і декор все на місці? Чи музиканти не запізнюються і ведуча на місці? А гості вже на своїх місцях, щоб в галасі не зустрічати молоду? Ой, а хто знає в якому авто і з ким була Твоя бабуся, якій доручили взяти хустину, бо ж батьки займалися тим, що від ранку набирали номери доставки та ресторану і в останній момент згадали, що немає… цукерок і пелюсток, щоб посипати після шлюбу…

   Наступним випробуванням для дружок може стати бенкет. А точніше, момент ще до нього коли наречені нервують, чи розстановка столів правильна, як розклали іменні картки, чи ведучий та музиканти на місці і пам'ятають про їхні просьби, і ми навіть не згадуємо про массу питань щодо перевірки готовності обслуговуючого персоналу, шведського столу.... І знову дружкам доводиться дзвонити і взнавати.

   Це лише половина дня! Але цей страшний сон ніколи не збудеться, якщо Ти захочеш, щоб дружки і дружби були на Твоєму весіллі для святкування, а всю організаційну роботу, уточнюючі дзвінки і вирішення форс-мажорів буде виконувати весільний координатор!  

    Якщо приготування до весілля, допомога із вибором весільних деталей, різноманітні  поради і погляд «зі сторони» будуть в задоволення Твоїм подругам друзів, то саме весілля є напруженим робочим днем, а точніше робочою добою! Адже стільки речей потрібно допомогти зробити і просто - на просто примати у голові! Починаючи від переддня весілля і завершуючи вже під ранок після весілля.

   Важливий момент, що настрій весілля залежить від настрою наречених і.... свідків! Саме так! Це не жарт!

   З досвіду організатора весілля результат вдалося чи не вдалося весілля залежить від того як Твої рідні відпочинуть на весіллі. Адже ведучий задає ритм і запрошує, а «заводить» гостей насправді Твій настрій, коханого і Твоїх дружбів-дружок!

Де працюють професійні координатори весілля, свідки і рідні розслабляються і саме такі весілля запам'ятовуються, як найкращі свята в їхніх родинах

 

Тому давай підіб'ємо підсумки:

Насолоджуйся відпочинком разом з друзями, поки Твій координатор весілля займається всіма організаційними і технічними питаннями!

%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%96-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-9%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%96-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-3

 %d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%96-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-2Сад кохання Тетяни і Руслана (13)

весілля львів весільні свідкивесілля Бухна Вікінгів (57) %d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%96_%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-10%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%96_%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-9 

повернутися до:  Поради