EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Правильно підібрані прикраси на волосся довершать зачіску кожної нареченої

У створенні образу важливою є кожна деталь, так як всі дрібнички є елементами, з яких утворюється чарівна довершеність. Саме тому під час приготування кожна дівчина задумується про те, як саме буде виглядати її образ у весільний день. Зачіски, так як і макіяжі – це справді важливі елементи для нареченої. Професійно підібрані весільні прикраси на волосся здатні не просто гармонійно доповнити стиль нареченої, але й підкреслити її індивідуальність. Та разом з тим пам’ятай, що варто подумати не лише про аксесуари. Тому, готуючись до весілля, дотримуйся кількох дуже простих правил:

зачіски для нареченої на довге волосся (1) 

1. Подумай, які весільні прикраси на волосся: буси, квіти, стрічки, шпильки Ти хочеш використати і приготуй їх завчасно

Всі ці деталі повинні відповідати, як тематиці Твого свята, так і кольоровій гамі!
Гармонія понад усе!

2. Щоб уникнути зайвих клопотів завчасно проконсультуйся із професіоналом, якому Ти зможеш довіритися і отримати корисні поради та якісне виконання.
 
Досвідчений перукар має одразу порадити форму і вид, коли весільна зачіска ідеально пасуває до Твого обличчя, форми голови, весільної сукні. Вид зачіски залежить також від того, який образ Ти хочеш створити (для цього можеш показати кілька фото майстру) і який настрій Ти хочеш передати. Коли плануєш тематичне весілля – обов’язково врахуй і це.
весільні прикраси на волосся з пір'ям (1)
3. Дуже часто нареченим допомагає визначитися із вибором весільної зачіски джерело нових ідей інтернет.
 
Нам подобається образ на фото і ми вже готові повторити усе на собі. Тут в першу чергу варто знову ж таки порадитися із перукарем, щоб підреслити те, що вигідно нам, адже на фото може бути дівчина із абсолютно відмінними рисами обличчя від Твоїх. Тому будь самокритичною. Також варто подумати чи підходять до обраної зачіски саме Твої весільні прикраси.

4. Зачіски для нареченої на весілля сприймаються в комплексі із загальним образом, де є весільні прикраси на волосся, фата та інші деталі

 
Тому оприділись, якою буде Твоя фата, її довжина і кількість шарів. Якщо Твоя фата одношарова прозора, то вона може покривати поверх зачіску, або бути нижче. Та коли Ти зупинишся на пишній фаті, що повинна накрити практично півголови, то ховати усю красу весільної зачіски – це величезна помилка, тому, що так її буде важко побачити + Твій перукар витратить намарно близько 1-1,5 години! Тоді найкращим рішенням будуть випущені локони, чи підібране волосся з прикрасами.

5. Вибирати зачіски для нареченої неможливо без фасону сукні

Ти повинна бути переконана, що до Твого плаття підходять декілька фото, де є зачіски з певними прикрасами (з обручем, перлинкими, мереживом, чи з квітами). Врахуй виріз декольте і виріз на спині, а також закритість / відкритість самої сукні. Також модні весільні зачіски для нареченої на середнє, коротке чи довге волосся допоможуть Тобі відчути себе особливою.

 6. Врахуй пору року

Розпущене волосся завжди виглядає красиво і додає образу нареченої романтичності. Особливо популярною є легка зачіска на весілля. Та у випадку фотосесії на вітрі, чи, навіть просто «в русі» воно може втратити усю свою красу і це повпливає на Твій настрій на решту святкування.
Звичайно, передбачити мінливу погоду на весіллі, а тим більше у Львові часто важко. Але Ти завжди можеш домовитися про послугу – виїзд перукаря для додатковго поправлення після фотосесії, чи в ресторан, або  виділити час в таймінгу, щоб під’їхати в перукарню ще до бенкету. 

зачіски для нареченої (1)

Завжди можна завчасно підібрати місця для весільної фотосесії! Так варто скласти список бажаних місць (музеї, палаци, замки, театри, ресторани, готелі) і т.д. на випадок вітряної, дощової погоди чи сильної спеки. Тоді і влітку під об’ємними локонами і пишною фатою Ти почуватимешся комфортно і дощ зі снігом не будуть страшними. Ще одна важлива річ при плануванні маршруту прогулянки весільної фотосесії – її час. Влітку варто планувати фотосесію таким чином, щоб в обідній час (коли найбільш спекотно) молодята перебували у приміщенні. Коли ж ми говоримо про свято у холодну пору року, то фотосесію краще планувати у приміщенні, тим більше, що у Львові дійсно є куди піти. Фото із червоними носиками чи посинілими пальчиками і гикаючими дружками – навряд сподобаються.

Проте, якщо прогулянка планується лише на відкритому повітрі, тоді таки варто прибрати волосся.

весільні прикраси на середнє волосся

7. Запитай себе, чи комфортно Ти почуватимешся із такою зачіскою?

Допустимо, Ти постійно ходиш із зібраним волоссям, а на весіллі повністю розпустиш – чи буде Тобі комфортно з пасмами, які будуть лоскотати шию, закриватимуть обличчя, декольте і т.д.?!
В разі, коли така картина про Тебе, тоді добре подумай, так як на перегляді весільного відео, Ти явно помітиш своє дратівливе відкидання розпущених кучерів.

8. Відкинь сумні думки

Якщо вважаєш, що у Тебе надто коротке волосся, або в останній момент зробили невдалу стрижку, адже є надзвичайно багато різноманітних варіантів весільних зачісок саме для коротких стрижок! 

Також Ти завжди можеш пофантазувати із штучним волоссям!

9. Зроби пробну зачіску, де перукар спробує весільні прикраси на волосся і фату

Переконайся на пробній процедурі, що Ти отримаєш те, що хочеш, уточни свої побажання з перукарем. Говори, що подобається (наприклад, легка зачіска), що Ти б хотіла змінити, адже до весілля ще є час! 
Можна й випробувати 2-ві пробні, якщо все ще сумніваєшся. Коли Ти будеш задоволена пробним варіантом, хай перукар Тебе сфотографує (!!!!!) для того, щоб Ти змогла показати це фото йому у весільний день, щоб нагадати усі деталі.

весільні прикраси на волосся (1)

10. Відкинь страхи і відмовся від обраного перукаря

Якщо йому важко виконати поставлене завдання і Тобі не подобається пробна весільна зачіска своїм виконанням – будь щирою із собою і краще відразу відмовся від послуг такого перукаря. Підшукай такого, щоб Ти була задоволена, хоч такий професіонал і може бути дорожчим.

 

весільні зачіски для нареченої з фатою (1)

Бонус порада від нас: Насолоджуйся собою, будь красивою !!!!
Пам’ятай, навіть як раптом щось піде по-іншому, ніж Ти планувала і це вже реально змінити ніяк, секрет успіху на весіллі полягає у Твоїй поведінці. Голівку догори, плечі рівно, усмішка в студію! Ти – королева! А значить все так і має бути! Для свого коханого Ти найпрекрасніша на світі. Він і не помітить маленьку погрішність, а Твій настрій обов’язково передасться йому і усім оточуючим.

зачіски для дівчат на весілля

Цікавить “Зачіска на весілля – тренди 2020”? Тоді читай за посиланням 

 

Натиснувши на посилання, Ти зможеш прочитати більше про:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові

 

Ти можеш за телефоном 098 101 75 75  або  за допомогою e-mail: info.semri@ukr.net

Також будемо раді зв’язку через мережі Facebook та Instagram