UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

fyvi

Як правильно обрати весільну зачіску

весільна зачіска 2014 (9

    У створенні весільного образу нареченої важливою є кожна деталь, так як кожна дрібничка є елементом, з яких утворюється чарівна весільна довершеність. Під час приготування до весілля кожна наречена задумується про те, як саме буде виглядати її весільна зачіска.

    Адже це справді важливий елемент в образі кожної нареченої. Правильно підібрана весільна зачіска є не лише прикрасою, яка гармонійно доповнює весільний стиль нареченої, вона ще й підкреслює її індивідуальність. Обираючи свою весільну окрасу, слід дотримуватись кількох дуже простих правил:
1. Щоб уникнути зайвих неприємних клопотів варто завчасно проконсультуватися із професіоналом, якому Ти зможеш довіритися і отримати корисні поради та якісне виконання Досвідчений перукар повинен одразу порадити форму і вид весільної зачіски, яка пасуватиме тобі до лиця, до форми голови. Вид зачіски залежить також від того, який весільний образ Ти хочеш створити і який настрій повинен передаватися. Якщо у Тебе планується тематичне весілля – обов’язково врахуй і це.
2. Дуже часто нареченим допомагає визначитися із вибором весільної зачіски ( і не лише:) джерело нових ідей – інтернет. Нам подобається образ на фото і ми вже готові повторити усе на собі. Тут у першу чергу варто знову ж таки порадитися із перукарем, адже на фото може бути дівчина із абсолютно відмінними від Твоїх формами обличчя. І те, що гарне комусь може підкреслити або ж сховати те, що не вигідно нам. Тому порада №2 буде: Будь самокритичною.
3. Весільна зачіска сприймається не відірвано, а в комплексі із загальним образом нареченої (із фатою, платтям і усіма деталями). Тому оприділись, якою буде Твоя весільна фата, її довжина і кількість шарів. Якщо твоя фата буде одношаровою прозорою, то може покривати поверх зачіску, або бути під нею.
весільна зачіска 2014 (9)весільна зачіска 2014 (10)

    Якщо Твій вибір зупинився на пишній фаті, що повинна накрити практично пів-голови, то ховати усю красу весільної зачіски під нею буде величезною помилкою, тому, що її так ніхто і не побачить + Ти стратиш намарне близько 2-х годин! Тоді найкращим рішенням будуть випущені кучері, чи виплетені коси на один бік.

зачіска косавесільна зачіска 2014-2

    Або ж красиво розпущене волосся з прикрасами!

    3. Зверни увагу на фасон плаття.
  Ти повинна бути впевнена, що до Твого плаття підходить саме та зачіска, яку Ти задумала! Врахуй виріз декольте і виріз на спині, а також закритість/відкритість самої сукні.

весільна-зачіска-2014весільна зачіска 2014(1)

     4. Врахуй пору року.

    Розпущене волосся завжди виглядає красиво і додає образу нареченої романтичності, проте якщо після фотосесії на вітрі, чи, навіть просто «в русі», воно втратить усю свою красу, то, повір, настрій на решту весілля тобі це не піднесе!

     Звичайно, передбачити мінливу погоду на весіллі, а тим більше у Львові дуже часто просто не можливо!

весільна зачіска2014

     Завжди можна завчасно підібрати місця для весільної фотосесії! Так варто скласти список бажаних місць (музеї, палаци, замки, театри, ресторани, готелі) і т.д. на випадок несприятливої погоди (вітряної, дощової, чи сильної спеки). Тоді і влітку під об'ємними кудрями і пишною фатою Тобі не буде жарко і дощ зі снігом не будуть страшними. Ще одна важлива річ при плануванні маршруту прогулянки весільної фотосесії – її час. Влітку варто планувати фотосесію таким чином, щоб в обідній час (коли найбільш спекотно) молодята перебували у приміщенні. Якщо ж ми говоримо про весілля у холодну пору року, то фотосесію краще планувати у приміщенні, тим більше, що у Львові дійсно є куди піти. Фото із червоними носиками чи посинілими пальчиками і гикаючими дружками – не дуже гарна картинка.

    Проте, якщо прогулянка планується лише на відкритому повітрі, тоді таки варто прибрати волосся, хоча б ніжно заколовши на один бік.

весільна зачіска коса 2014 (3)весільні зачіски 2014

     5. Запитай себе, чи комфортно Ти почуватимешся із такою зачіскою?

  Допустимо, Ти постійно ходиш із зібраним волоссям, а на весіллі повністю розпустиш – чи тоді не дратуватимуть Тебе пасма, які будуть лоскотати шию, закриватимуть обличчя, декольте і т.д.?! 

    Якщо таке можливо, тобі добре подумай, так як на перегляді весільного відео буде явно видно Твоє постійне і нервове відкидання Твоїх розпущених кучерів!

    А для уникнення цього, обов'язково піди на повноцінну пробну зачіску!

   6. Не розстроюйся, якщо Ти вважаєш, що у Тебе надто коротке волосся, або Тобі в останній момент зробили невдалу стрижку, адже є надзвичайно багато різноманітних варіантів весільних зачісок саме для коротких стрижок! 

весільні зачіски 2014.1весільні зачіски 2014 (2)

    Також Ти завжди можеш пофантазувати із штучним волоссям!

  7. Переконайся на пробній весільній зачісці, чи Ти отримуєш те, що хочеш, уточни свої побажання з перукарем. Не бійся говорити, що Тобі не подобається, що Ти б хотіла поміняти, адже ще не пізно усе поміняти! Можна й випробувати 2-ві пробні, якщо все ще сумніваєшся. Коли Ти будеш задоволеною пробним варіантом, нехай перукар Тебе СФОТОГРАФУЄ (!!!!!) для того, щоб Ти змогла показати це фото йому у весільний день, щоб нагадати усі деталі.

весільна зачіска 2014-

   8. Не бійся відмовитися від обраного перукаря, якщо він не в силі виконати поставлене завдання. Якщо Тобі не подобається пробна весільна зачіска своїм виконанням, будь щирою із собою і краще відразу відмовитися від послуг такого перукаря. Підшукай такого, яким Ти будеш задоволеною, хоч він і буде дорожчим.

весільна зачіска 20141)весільні зачіски 2014 (4)

   9. Приготуй завчасно квіти, буси, стрічки, шпильки, які повинні відповідати як тематиці твого свята, так і кольоровій гамі!

     Гармонія понад усе!

весільназачіска-2014трендвесільна зачіска 2014 трендвесільна-зачіска-2014-тренд

    10. НАСОЛОДЖУЙСЯ СОБОЮ, КРАСИВОЮ!!!!

   Пам’ятай, навіть якщо раптом щось піде не зовсім так, як хочеш, і це вже реально змінити неможливо, секрет успіху на весіллі буде полягати у Твоїй поведінці. Голівку догори, плечі рівно, усмішка в студію! Ти – королева! А значить все так і має бути! Для свого коханого Ти найпрекрасніша на світі, він і не помітить маленьку погрішність, а Твій настрій обов’язково передасться йому і усім оточуючим.

весільна зачіска 2014.

Порада для Тебе: "Весільні зачіски 2018 - модні тренди"

Проконсультуватися щодо професіоналів, які допоможуть підкреслити Твою неповторність, Ти можеш вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми.

повернутися до:  Поради