UkrainianEnglishPolishRussian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Організація виїзної весільної церемонії в м.Львів 

Виїзна церемонія у Львові

  Весілля – це свято кохання, день тепла обіймів і відкритих сердець.
      А ще це день неповторної події – клятви закоханих.


      На все життя запам’ятається саме той момент, коли звучать заповітні слова з вуст коханої людини. Це неповторна мить, тому так хочеться, щоб в цей особливий час поруч були найближчі люди. Щоб друзі та рідні змогли стати частинкою Вашої радості.
      На щастя, на заміну стандартним розпискам у РАЦСах прийшли яскраві весільні виїзні церемонії.


      Виїзна церемонія у Львові

є справжнім витвором мистецтва, де кожна деталь є не просто продуманою, але і створена із любов’ю. Виїзні церемонії дають можливість провести урочисту розписку одруження так,  як про це мріють молодята.
      Форматів проведення виїзних церемоній є безліч, як і можливих місць для їхньої реалізації. Вони бувають у різноманітних стилях та в різному кольоровому і флористичному оформленні. Головне, щоб весільна виїзна церемонія створила особливий настрій, подарувала відчуття нестандартності, легкості і затишку для усіх присутніх та стала незабутнім спогадом про Ваше неперевершене весілля на все життя.

 

Якщо Ти з коханим мрієш про весілля для двох у Львові, то для офіційної церемонії можеш скористатися послугою “шлюб за добу”. Для цього наш Львів пропонує три атмосферні локації: Шевченківський гай, стадіон “Арена Львів” та аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. Умови кожної локації та поради щодо оформлення щлюбу за добу читай ТУТ


Замовити послугу ” Виїзна церемонія у Львові ” Ви можете вже зараз за телефоном 098 101 75 75 , за допомогою
форми зв’язку, через Instagram чи Facebook

повернутися до:  Послуги