EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Тематична фотосесія в м.Львів на дівич вечір, або організація дівішніка з шоу-програмою

Тематична фотосесія на дівішнік в м. Львів є однією з найпопулярніших послуг в організації вечірок для дівчат. Для цього підійде як облаштована фотостудія, так і зал ресторану, галявина в парку і навіть прогулянка по Львові. Головне – це чудовий настрій і яскраві фото, які обов’язково залишаться на гарну згадку. 

Замовивши послугу “Фотосесія на дівішнік Львів”, Ти отримаєш:

– пропозицію локацій,

– підбір фотографа,

– замовлення всього необхідного (фотобутафорії і тематичних аксесуарів, солодощів, напоїв, кульок чи конфеті),

– контроль координатором готовності локації до вашого приходу.

 

Вартість та тривалість послуги “Фотосесія на дівішнік Львів”

підбираються індивідуально, в залежності від конкретних побажань та кількості учасниць. Зазвичай фотосесія на дівішнік триває 2 год. і вартість, включаючи роботу фотографа, оренду фотостудії, аксесуари, починається від 450 -500 грн. для однієї учасниці.

Тому для детального підрахунку, надішли нам, будь ласка, всі побажання на email  ТУТ, або через соц.мережу Facebook чи Instagram

Фотобутафорія, так і десерти чи кульки на Твій дівішнік можуть бути спеціально розроблені та оформлені під тематику Твоєї вечірки.

організація дівич вечора у Львовіорганізувати фотосесію на дівич вечірку львів

А такі аксесуари для дівич-вечора, як прикольні жіночі футболки з написами стануть хорошою пам’яткою для дівішніка. Цікавими також будуть кепки і халатики з написами “Bride” чи “Bride’s Team”, які Ти з подругами можете подарувати на дівішнік одна одній. Ми замовимо індивідуально для вас ці речі у Львові, тому Тобі не варто турбуватись про це.

для фотосесії на дівішнік Львівтематична фотосесія на дівішнік Львів

Якщо Ти б хотіла додати шоупрограму, тоді пропонуємо тобі квест, або святкування усієї дівич вечірки в певній тематиці, де шоу програма буде доречнішою. Адже фотосесії може стати атмосферним початком вибухової вечірки в закладі.

дівішнік в лімузині Львіворганізація дівішніка львів

фотосесія на дівішнік Львів

    Ми створимо індивідуальний сценарій на Твій сучасний дівич вечір у Львові, так як щоразу ми це робимо під конкретні запити і побажання.

фотосесія на дівич вечір львів

Замовляй послугу “організація дівішніка у м. Львів” вже зараз за телефоном 098 101 75 75 ,  або через мережу Instagram , Facebook  чи email


Повернутись до всіх пропозицій по дівішніку