EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

“Яким для вас є ідеальне весілля? – Це має бути наше свято, день коли ні ми, ні мама з татом не будуть думати чи порізані пляцки, на столах охолоджений алкоголь … Саме тому ми вирішили, що нам потрібен весільний організатор.”

Такими були перші слова наших Каті і Жені при знайомстві. Далі скайп-зустрічі, численні переписки і все заради того, щоб мрія про душевне і затишне весілля без краплі пафосу стала реальністю.

Катя і Женя ще на перших зустрічах сказали, що їхній весільний день має бути без жодних постановок. Так нам прийшла ідея зробити ранок максимально природнім, зі спільним пробудженням в теплих затишних обіймах та часом на веселощі.

Коли в Каті крепатура після тренування, Женя може носити її на руках. Коли вона хворіє – обов’язково подає ліки і носить чай, бо Катя все ж забуде. Він надійний і з ним спокійно. Поруч з Женею Катя відчуває, що може завжди покладатися на нього.

Гармонія в стосунках – це коли обом затишно й комфортно. Це коли жінка відчуває поряд з коханим спокій, безпеку і знає, якщо йому було б під силу прихилити небеса, він би це зробив! А для чоловіка – це ніжність і турбота, тепла атмосфера вдома і відчуття, що за спиною надійна людина.

“Весела і ніжна, добра і чуйна, завжди розуміє мене на всі 100 % і повністю віддає усю себе у стосунках. Інколи бука і злючка та уявити її без якоїсь риси характеру просто не можу. Кожна з них доповнює її і робить тією людиною, яку я кохаю” – саме такою є Катя для свого коханого Жені.

Свята, де панують легкість, душевність та щирі емоції, де цінують любов і підтримку мають свою особливу чарівність, свою душу!

Гості дуже полюбляють маленькі деталі, які розказують, що їх очікує ❤️

 

Замовити послугу організація весілля “під ключ” Ти можеш за телефоном 098 101 75 75  або  за допомогою e-mail: info.semri@ukr.net

Також будемо раді зв’язку через мережі Facebook та Instagram


Фото і відео з весілля