EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Підготовка до весілля: з чого розпочати організацію тематичного весілля

весілля в стилі Подорожі

Стилі весілля з вдало підібраними деталями однієї тематики чи кольору створюють відчуття єдності, гармонії і довершеності! Часто наречені помилково вважають, що колір – це стилістика. Насправді колір є лише її елементом.

Весільна стилістика – це частинка концепції. Адже концепція весілляце основа, загальна задумка, яка задає тон усьому святкуванню, визначає настрій і кольорову гамму. Вона повинна якнайбільше відображати індивідуальність вашої пари і може народитись з чого завгодно. Це може бути, як конкретна тематична деталь, так і загальний образ. Улюблений колір або квітка, улюблена пора року, улюблене місто або країна, свято чи подія, казка чи історія, захоплення або хобі – усе, що поєднує Тебе і Твою половинку, як пару.

Або ж навпаки, стилістика весілля може бути абсолютно не пов’язана з історією вашої пари, тоді вона обігрується навколо одного символу, який Тобі подобається. Наприклад, Оксамитове весілля, Скляне весілля, весілля у Задзеркаллі, весілля Вітражу, Аквамаринове весілля, Метеликове весілля, Перлинне весілля. 

Коли Ти з коханим визначитесь, що ближче саме вам, можете розпочинати організацію вашого тематичного весілля.

розсадка для на тематичне весілля

Щодо стилістик весілля, то їх існує велика кількість. Вони можуть бути основані на:
певній історії чи екранізації фільму, для прикладу: Гетсбі, Джазове, Рок&Рольне, весілля Стиляг, Бал маскарад, Гангстерське,
казці (загальний образ або втілення будь-якої конкретної історії: Пурпурові вітрила, Аліса в країні чудес, Снігова Королева, Кришталева туфелька та інші),
відображенні культури, країни або епохи, для прикладу: Українське весілля (в національному строї), Венеціанське, Італійське, Бразилійське, весілля Ретро чи Модерн, Королівське (у середньовічному стилі).

торт на тематичне весіллядекор на стилізоване весілля

Найпопулярнішою помилкою є те, що часто плутають стилізацію та тематику весілля. Тому давай розберемось що є що:

Основними рисами для тематичного весілля, крім дотримання відповідного дрес-коду наречених і гостей, є правильно підібрані локації, музика, весільне оформлення, детальний сценарій і навіть подача страв.

Стилізація весілля

Вона ж означає акцент, а не зобов’язання по всіх складових, які мають бути при організації тематичного весілля.

Дуже популярними є весілля в стилі “Подорожі” для пар, які просто обожнюють відкривати для себе нові континенти, країни чи традиції. 

стилізоване весілля у Львові%d1%81%d1%82%d0%b8%d0%bb%d1%96%d0%b7%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%8f-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-%d0%be%d1%80%d0%b3%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b7%d0%b0%d1%86
розсадка на тематичне весілля у Львовістилі весілля - деталі

Дуже добре, якщо молода пара вже має спільне улюблене хобі чи смаки в їжі: можливо ви обоє танцюєте, любите лижі, обожнюєте солодке. Так можна обрати весільну стилістику близьку до цього, наприклад, Карамельне, Медове чи Зефірне весілля. Єдність кольорів і символіки постійно нагадуватимуть Тобі прекрасні моменти ваших стосунків і внесуть особливу атмосферу святкуванню, а що найважливіше – створять індивідуальність. 

виїзна церемоонія на тематичне весілля%d1%81%d1%82%d0%b8%d0%bb%d1%96%d0%b7%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%8f-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-%d0%be%d1%80%d0%b3%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b7%d0%b0%d1%86

Стилізація весілля здатна перетворити святкування з типового застілля на красиве святкування з особливим настроєм, відчуттям та душею

Гармонійне і професійне весільне оформлення додасть незвичного затишку, як молодятам, так і гостям. Це дозволить розслабитись, як тільки ви переступите поріг банкетноі частини. Нехай вас оточують маленькі, але помітні деталі в декорі залу, в оформленні на фуршетних столах, прикраси в одязі.

тематика весілля Подорожікекси на тематичне весілля

Часто наречені дарують гостям на згадку сувеніри саме під своє стилізоване весілля. Також доречними будуть ці елементи зйомки весільного ранку, прогулянки.

підготовка до весілля - стилізоване весіллявесілля в стилі Подорожі

Подумай про свій весільний ранок. Крім того, що ми рекомендуємо відводити мінімум одну годину на зйомку з дружками, обов’язковим і дуже важливим моментом є оформлення кімнати в загальній стилістиці свята.

Не варто думати, що маленьку вазочку з квітами ніхто не помітить, тому на це не варто витрачати сили і кошти. Це не так! Навіть маленький елемент з уcього декору на святі: гілочка бузку, квіти, колосся, красиві бантики, фігурка чи запрошення в Твоїх руках зроблять ранкові фото неповторними…

Така малесенька деталь з допомогою професійного фотографа стане родзинкою у весільному альбомі

весільні стилі: класикастилі весілля

Елементи в стилі весілля можуть проглядатися на фотозоні, фуршетних столах, в лаундж зоні. Ось так, наприклад

організація стилізованого весілля Львів (2)весілля-в-стилі-венеціанського-карнавалу
як вибрати стиль весілля

Це також може бути ниточка, яка поєднує лише локації на банкеті декором. Та саме ці елементи є повсюди, тому створюють атмосферу неповторного весілля, яке точно відрізняється віл інших.

організація стилізованого весілля у Львові (2)весільні торти на стилізоване весілля

І, на останок, хочемо розвіяти думки, які крутяться навколо бюджету і наводять на сумніви. Насправді не обов’язково викладати шалені кошти для того, щоб додати святу неповторності. Додай частинку себе,  ваші звички і смаки, вподобання і манери, відкрий фантазію та повір, що тоді Твоє весілля дійсно запам’ятається усім присутнім на довгі роки!

весілля в стилі чайної церемонії

Розкажи нам свою історію і ми створимо для Тебе найдушевніше весілля!


Натиснувши на посилання, Ти зможеш прочитати більше про:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові

Завовити послуги Ти можеш вже зараз за телефоном 098 101 75 75, за допомогою форми,  або через мережі Facebook та Instagram