EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Поради, як правильно вибрати обручки

весільні обручки - як правильно вибрати

Отже, вітаємо із чудовим першим кроком до щасливого сімейного життя – освідченням! Тепер саме час іти на пошуки символів вірності і любові – по весільні обручки.

Адже обручка – це не просто прикраса, яка означає сімейний стан людини. Вона відіграє важливу роль символу обітниці вірності та єдності двох поєднаних сердець. Тому в пам’ять про це вона залишається на все життя. Це немов би печатка, Твій підпис у згоді на спільне майбутнє життя у вірності і коханні.

Усі молодята зауважують, що перші дні після надівання обручки створюється відчуття, ніби-то вона заважає на руці, особливо чоловікам. Ось чому такою важливою є правильність вибору обручки.


Отже, 5 порад як вибрати обручки:

1) Весільні обручки мають подобатись вам обом. Ну ти ж хочеш, щоб коханий швидше звик до цієї окраси?

Матеріал (золото, срібло чи платина), колір металу (біле, жовте чи червоне золото), тип обручки (американка, європейка), дизайн (класична чи декорована) – вибирайте разом.  До того ж, класичні гладкі обручки легкі в повсякденному житті, не зачіпляються до одягу чи робочих поверхонь. В той час обручки, декоровані діамантами чи іншими дорогоцінними каменями чи ажурними елементами потребують уваги до себе під час носіння. Та такі весільні обручки мають великий плюс: вони можуть вдало підкреслити Твою індивідуальність і Ти точно не залишишся непоміченою. 

Звичайно краще, коли обручки є одного стилю прикрашання. Та буває так, що молодятам подобаються різні моделі (нареченій допустимо подобаються поєднання кількох металів, різьблення чи розсип камінням, а нареченому – гладка обручка без нічого), тоді вже потрібно іти на компроміси. Для того, щоб в майбутньому, носіння обручки приносило  задоволення  вам обом, обирайте ті, на яких зійдуться ваші смаки!
Пам’ятай, що усілякі забобони, що обручки мають бути однакові і гладенькі чи туфлі нареченої закритими, придумали люди, які не хочуть працювати над собою і шукають легкого способу «списати» проблем на видумані причини. Раз і назавжди забудь за ці дурниці і обирай те, що справді близьке до душі.

обручки на весілля з діамантами

2) Як правильно підібрати розмір обручки?

Пальці рук на холоді зменшуються, а в теплі – навпаки набрякають і збільшуються. Також їхній розмір може коливатися від часу доби, навантажень. Тому найкраще приміряти обручку, коли декілька хвилин побудете в ювелірному салоні, розглянете асортимент і пальці набудуть кімнатної температури.

Як приміряєте, не спішіть їх знімати – зіжміть кулак, розігніть його. Відчуйте, чи не зачіпає фаланги пальців на згинах. В іншому випадку можуть бути постійні натертості на пальчиках! Не обирайте занадто вільні чи тісні, обручки повинні зручно сидіти і вам має бути комфортно.

Якщо маєте сумніви чи добре приміряли весільні обручки, можете прийти в салон знову, але наприклад в інший час дня і впевнитись, що розмір обручок ви підібрали правильно.

3) Будьте критичними.

В залежності від довжини і форми пальців, одна обручка на пальцях різних людей дивиться по-різному. Також врахуй те, те що гарно на Твоїй ніжній ручці, абсолютно може не пасувати до сильної руки чоловіка. Тому якщо весільні обручки не підходять комусь із вас – шукайте далі. Бо гармонія понад усе !

4) Обирайте перевірені салони, з хорошими відгуками та доброю репутацією.

Не радимо обирати маловідомі салони чи магазинчики, які хочуть підкупити низькою ціно. Пам’ятай: кожен виріб чи послуга має свою ціну. І якщо вона нижча ринкової – це привід задуматись про якість виробу.

обручки на весілля

5) Якщо Ти з коханим мрієте про індивідуальні обручки, замовляйте їх у ювеліра.

Виберіть майстра (пам’ятайте про пораду 5), картинку з інтернету чи соціальної мережі, уточніть ціну виробу, терміни виготовлення і можливість виготовлення пробного макету з простішого металу. Так примірявши макети обручок, ви зрозумієте чи підходять вам готові вироби чи варто внести зміни.

Бонус порада: Особливості додає внутрішнє гравіювання.

Для своєї обручки на весілля вибирають ім’я коханого/коханої, пестиві слова, якими називають один одного, чи важливий вислів, пов’язаний з парою. Такі обручки просто випромінюють індивідуальність.


Весільні обручки – це символи єдності, які завжди будуть нагадувати про світлі емоції весільного дня. А такі спогади залишаються з нами назавжди !

 

Натиснувши на посилання, Ти зможеш прочитати більше про:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові


Замовити послуги “весілля під ключ” або “координація весілля у Львові” Ти можеш за тел. +38 098 101 75 75 або за допомогою форми

З нами завжди можна зв’язатися через Facebook та Instagram