EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Що потрібно знати, щоб вибрати солодкий витвір і як визначити найкращий час для розрізання весільного торта

розрізання весільного торта (2)

Сьогодні існує надзвичайно велике різноманіття способів та видів смачного декору, які роблять весільний торт справжнім витвором мистецтва. Ми допоможемо Тобі визначитися із дизайном торта, враховуючи Твої смаки, стиль весілля, особливі побажання і, звичайно, бюджет.

Особливо красивими є торти, які прикрашені символами із тематики саме Твого весілля. Це може бути як повторення певного елементу, використаного у декорі (наприклад, логотипи, літачки, пір’їнки, капелюшки, книжки, стрічки…), так і кольорова гамма весілля.

торт на стилізоване весілля Львіворганізація весілля ресторан Панська гора Львів

Використання живих квітів

Весільний торт, який оформлений живими квітами потребує детального узгодження з кондитером. Найважливішим є питання гігієни, а тоді естетики: на торті повинен бути той вид квітів, який є в основному декорі. Найкраще, якщо Твій флорист підготує квіти відповідно до рекомендацій кондитера.

Що важливо знати, розрізаючи весільні торти з живими квітами?

Залиш квіти в торті, перш ніж розрізати! Інколи наречені за звичкою витягують з верхнього шару живі квіти і тільки тоді його розрізають. Цього робити не варто. Відріж з тієї сторони, де квітів немає, а офіціанти подбають про решту. Це ж саме стосується бутафорних або пінопластових шарів, які кондитери часто використовують для створення багатоповерхвих весільних тортів. Вони можуть по різному розміщуватись в готовому виробі, тому перепитай, де саме знаходиться цей шар, щоб почати розрізання з потрібного поверху.

ввесільний торт з живими квітамирозрізання весільного торта

Весільний торт та яка може бути альтернатива

Для альтернативного варіанту зазвичай обирають кексики, з яких викладають у гірку, що за формою нагадує торт. Також популярними є так звані “голі” торти, які зверху без крему чи мастики, тому видно коржі та кремові шари.

капкейки замість тортаторт для весілля на природі Львів

Окрім цього, завжди пам’ятай про важливість високої якості самої випічки. Тому для своїх наречених ми замовляємо дегустаційні набори у перевірених майстрів, які допомагають визначитися зі смаком торта та солодощів на кенді-бар. З бронюванням кондитерських чи окремих майстрів не варто затягувати, так як справжні кулінарні професіонали приймають обмежену кількість замовлень.

 

Різні смаки, різні торти, але усіх поєднує сама подача. Нас часто запитують наречені, коли найкраще розрізати весільний торт? 

wesele ukraińskie (2)

Насправді усе зводиться до кількох варіантів :
Розрізати весільний торт традиційно під кінець святкування вже не прийнято
і цей варіант тепер став винятком. Все через мінуси, про які ми завжди попереджаємо:
1) не всі гості покуштують торт, так як вже доволі наситились, а дехто вже й покинув святкування; 
2) фото може вийти не таким вдалим, тому що в цей час молодята часто бувають втомленими. Також в більшості випадків сучасні наречені хочуть фото без хустини (після знімання фати).

Іншим варіантом є розрізання весільного торта після першого танцю

Це зручно, та як навколо молодят вже сформоване коло гостей. Проте такий момент вибирай, якщо Ти не готуєш дуже ритмічний танець, після якого захочеться просто перевести подих.

Третім і найбільш поширеним варіантом є коли весільний торт з’являється під час другої музичної перерви. Це найкращий варіант, щоб яскраво подати торт на весілля зі спецефектами під час вечірньої церемонії. Про красиву церемонію урочистого розрізання тортику подбають координатор та ведучий. Для цього Тобі варто лише визначитись із часом. Для цього зверни увагу на насиченість свого святкування шоу-програмами, а також присутність координатора весілля. Адже музичний супровід, освітлення, вчасність спецефектів та правильна подача солодкого витвору – усе відіграє свою роль.

весільний торт - розрізання

Одну з вражаючих шоу-програм (3-D mapping show) Ти можеш використати для WOW подачі. Іншими словами – це проектування зображення у 3D форматі на весільний торт, яке викличе неймовірне захоплення у Твоїх гостей.

3d mapping – что это такое

Детальний таймінг від весільного координатора і наші рекомендації домопожуть вибрати найбільш вдалий час для розрізання саме Твого торта. Завдяки ретельному плануванню подача цього “красеня” буде спаравді ефектною і Ти зможеш уникнути неприємних ситуацій.  

Якщо у Тебе немає розпорядника і планується багато активностей – тоді заплануй подачу весільного торта відразу після першого танцю

При перевезенні (особливо літом), весільний торт часто деформується. Тому радимо домовитися з кондитерами так, щоб торт “складали” вже на місці, безпосередньо перед подачею. При розмові з адміністратором уточни чи в ресторані є окремий холодильник для Твоєї випічки: весільного торта, кенді-бару і солодких пакуночків для гостей. У цьому холодильнику ні в якому разі не можуть бути інші продукти, особливо з гострими запахами. Якщо в Тебе є координатор весілля, тоді він уточнить розмір та вигляд столика на якому буде подаватися торт (найкращим варіантом є столик на колесах), чим він буде прикрашений, чи є в ресторані набір для розрізання, а також час та місце “зборів” торта і можливість під’їзду до кухні. В разі відсутності такого помічника, всі уточнення зроби самостійно.

Весілля – це сімейне свято та разом з тим пам’ятай, що гості в першу чергу їдять очима. Тому щиро бажаємо Тобі, щоб подача і розрізання весільного торта були настільки незабутні, як і його смак!

 

Натиснувши на посилання, Ти зможеш прочитати більше про:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові

1

Замовити весільні послуги можна за телефоном 098 101 75 75  або  за допомогою email: info.semri@ukr.net

Також будемо раді зв’язку через мережі Facebook та Instagram