EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Тексти запрошення на весілля, зразки і приклади


Запрошення на весілля – це візитна карточка Твого особливого дня. З ним гості можуть не просто дізнатися час події та локації, але й познайомитися зі стилем весілля, кольорами задовго до весільного дня. Крім того, Твої побажання щодо дрес-коду чи подарунків можуть полегшити підготовку гостей до Твого весілля.

Запрошення на весілля діляться на декілька видів:

– дизайнерські

Такі запрошення найбільш популярні. Це ексклюзивні запрошення, які розробляються за Твоїми побажаннями і смаками індивідуально під Твоє свято. Друк затвердженого макету, виготовлення конвертів чи розгорток, додаткові елементи (печатки, стрічки, ниточки, листочки, сухоцвіти і т.д.) входять у вартість таких запрошень.
Такі запрошення роблять, як іменними (коли гостей Тобі вже не потрібно вписувати), так і без імен але з повною інформацією про події з адресами.

оригінальне запрошення на весіллятематичне запрошення на весілля

організація весілля з чого почати (1)

– електронні

Це коли дизайнер розробляє макет запрошення під Твої побажання, надсилає Тобі в електронному вигляді і далі Ти вже розсилаєш своїм гостям.
Щоб зберегти своє запрошення в пам’яті, можна роздрукувати 1-2 шт. і у весільний день попросити фотографа сфотографувати його в композиції разом з букетиком і аксесуарами.

– запрошення-сайт

Особливо популярними такі запрошення стали в останні роки. Часто наречені за допомогою сайту знайомлять гостей зі стилем свого свята, історією молодят, пропонують розглянути готелі чи заздалегідь записатись до перукаря, візажиста, так як в цих сайтах є форми зворотнього зв’язку, багато корисних посилань, а також форма підтвердження присутності. Через цю форму можна підтвердити свою присутність, вписати кохану половинку, яка буде супроводжувати, вік і кількість діток. Дуже зручний сервіс для молодят, так як всі відповіді приходять на електронну пошту.
Також можна зробити карту з позначенням основних локацій (Вінчання, Банкет, місце народження молодят).

Як створити сайт запрошення – дуже легко. Існує безліч платформ для безкоштовного створення сайту-запрошення з різноманітними готовими шаблонами і додатковими платними опціями індивідуального домену (назви), як наприклад, WIX

Крім запрошення-сайту, часто наречені також розсилають чи віддають особисто друковані запрошення, але це вже ближче до весілля.

– фабричні

Це вже готові запрошення, які Ти можеш придбати на спеціалізованих сайтах, де є готовий розроблений макет запрошення і Ти лише вписуєш свій текст та персоналізоване звернення до гостя. Якщо часу зовсім мало, фабричні запрошенння з готовим текстом продаються у подарункових магазинах. Тоді Тобі потрібно вписати вручну самостійно не лише ім’я гостя, а й години і локації основних подій (наприклад, Вінчання, Банкет, від’їзд автобусу – якщо такий планується).

фабричне запрошення на весілля

– запрошення ручної роботи

Хороший варіант для наречених, які обожнюють займатись handmade виробами та мають багато вільного часу. Весь Твій креатив і любов гості точно відчують, отримавши таке запрошення від Тебе.
Також такими виробами займаються окремі майстри, які мають різноманітні ножі для вирізання, практичний досвід у виготовленні, складанні, поклейці, тож в них це вийде набагато швидше. Тому якщо Ти плануєш робити запрошення ручної роботи оціни свої можливості і час. Або ж ти повинна бути на 100% впевнена у якості роботи майстра якого Ти вибрала. 

Правда такі запрошення все рідше використовуються.

Шаблони текстів запрошення на весілля

 

Є декілька видів текстів запрошень, які можна використовувати як цілком, так і комбінувати. Розглянемо найбільш популярні:

класичний текст

запрошення на весілля на дизайнерському папері

Якщо Ти з коханим з різних міст чи країн, можна скористатись ідеєю про вкладку з картою. Гостям наших наречених це дуже сподобалось 🙂

запрошення на весілля з картою

Ще приклад класичного тексту:

запрошення на весілля зразок 1

піктограми з годинами основних подій (Вінчання, Банкет, відправлення автобуса)

запрошення на весілля для іноземних гостей

жартівливий текст

Крім тексту з годинами в запрошення можна вписати про бажаний дрес-код чи колір свята, наприклад:

1) Будемо раді бачити чарівних жінок та дівчат в туфельках, мужчин і хлопців – в сорочках та метеликах.

2) Просимо дотримуватися дрес-коду вечора: для жінок – вечірні сукні, для чоловіків – костюми та метелики.

3) Чарівні жінки, в ресторані ви зможете перевзутися у ваші туфельки

4) На нашому святі вам буде комфортно у вечірніх сукнях, та костюмах стилю black tie

текст запрошення на весілля 2

Часто наречені хвилюються, як правильно написати в запрошенні про подарунки і чи писати взагалі.


Нашим молодятам, які проти живих квітів чи не живуть в Україні, а приїжджають / прилітають сюди лише на святкування, ми пропонуємо такі варанти: 

1) Зважаючи на те, що у молодят не буде змоги забрати всі подарунки з собою, при виборі подарунків, сміливо віддавайте перевагу конвертам!

2) Так, як в нас не буде змоги забрати всі подарунки та квіти з собою, при виборі сміливо віддавайте перевагу конвертам!

3) Ми будемо раді вину та книгам замість квітів, щоб потім створити нашу сімейну бібліотеку

4) Будемо вдячні Вашій книзі або вину замість букетів

5) Просимо дарувати замість букетів книги або вино

6) Ваша книга або вино стане прекрасним подаруночком для нас

7) Книга або вино стане чудовим доповненням до нашої колекції

8) Беріть з собою гарний настрій та замість квітів – сучасну книгу або вино

8) Ми будемо раді книжкам замість квітів, щоб потім створити затишну сімейну бібліотеку

тексти запрошень на весілля


Крім інформації про подарунки, дрес-код чи кольористику весілля, гостям завжди дуже приємно бачити подяку в запрошенні. Наприклад :

Дорогі гості,

Ми будемо вдячні, якщо Ви розділите цей день з нами. Ваша присутність зробить наше свято незабутнім!

 

Коли Ти визначилась з виглядом запрошення, додатковими елементами (конверт, печатка, стрічка/ниточка, декоратавними деталями), кольором і текстурою матеріалу, текстом і помітками (дрес-код, колір, подарунки), визначся з кількістю запрошень – від цього також буде залежати ціна.

Як порахувати кількість запрошень на весілля:

– Склади список всіх гостей, яких Ти і Твої найрідніші плануєте запросити. Впиши в цей перелік також дітей і гостей в яких Ти ще сумніваєшся, чи будеш запрошувати.

– Поділи всіх запрошених по парах чи сім’ях.

– До порахованої кількості додай 5 безіменних запрошень (мінімум) про запас. В поліграфії існує мінімальний тираж, тому згодом доробити 1, 3 чи 5 шт. буде просто неможливо або надто дорого.
До речі, одне з цих додаткових запрошень використай під час ранкової фотосесії і залиш собі на пам’ять. Іншу частину запрошень зазвичай молодята використовують повністю – це показує практика.

Натиснувши на посилання, Ти зможеш прочитати більше про:

Організація весілля “під ключ”

Весільний координатор 

Організація корпоративу у Львові

Організація сюрпризів і освідчення

Виїзна церемонія Львів

Дівич-вечірка у Львові


Замовити організацію чи координацію весілля у Львові Ти можеш вже зараз за телефоном 098 101 75 75  або e-mail: info.semri@ukr.net

Також будемо раді зв’язку через мережі Facebook та Instagram