EnglishPolishUkrainian
+38 098 101 75 75

 

fyvi

Квест дівішнік містом з сюрпризами у Львові

Квест ігри і конкурси є одним з найкращих варіантів розважитися на дівішнік у місті Львів. Якщо Ти подруга нареченої і думаєш як і де організувати все на сучасний дівич вечір, придумати цікаві ідеї конкурси для дівчат, питання та ігри, які допоможуть розважитися, або ж Ти наречена і хочеш зблизити своїх подруг перед весіллям? Тоді ми можемо спростити собі життя і візьмемо на себе всі організаційні клопоти. Адже саме у Львові є безліч локацій, де ви з подругами зможете провести найяскравішу вечірку! 

До речі, не обов’язково чекати весільного приводу, так як квест-сюрприз просто ідеальний подарунок емоцій для подружки на її день народження !


Що Ти отримаєш, замовивши послугу “
Квест дівішнік містом з сюрпризами у Львові”:

– розробку завдань для квесту,

– домовленості з локаціями,

– підбір фотографа,

– замовлення всього необхідного (реквізит для квесту, фотобутафорії і тематичних аксесуарів, кульок чи конфеті, сертифікату/диплому для нареченої),

– напої, коктейлі чи пригощання на вибір під час квесту від тематичних локацій,

– супровід під час проведення квесту, контроль координатором готовності локацій до вашого приходу.

 

Вартість та тривалість підбираються індивідуально, в залежності від побажань та кількості учасниць. Єдине залишається незмінним – високий рівень сервісу не може бути дешевим, яскраві емоції – запорука свята, а участь в квесті-дівішніку – це найкращий подарунок собі любимій.

 

Зазвичай квест розрахований на центральну частину м.Львів, триває 2 години і вартість починається від 1000 грн за 1 учасницю. Переглянути пакети від 400 грн., можна в  розіділі “Дівочі вечірки у Львові” тут.

Тому для прорахунку вартості нам потрібно взнати Твої основні побажання.

майстер клас на дівішнік Львівмайстер клас на дівішнік Львів

квест дівішнік львів івент агенція у Львові

організація квест дівішнік львів


Взнати індивідуальний прорахунок послуги “організація квесту на дівішнік,  Ти можеш вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми, а також через Instagram та Facebook

 

Та якщо Ти вирішила організувати все самостійно, ми радо поділимося практичними порадами:

Як скласти креативний сценарій на квест дівішнік в м. Львів?

 

1. Найперше що Тобі потрібно – скласти список учасниць і подумати про їхні смаки і вподобання.

2. Вибрати тему для дівішніка: від майстер класу, пікніка на природі, вечірки в басейні та фотосесії, до правдивого квесту, який за бажанням може це об’єднати.

3. Звузити місце проведення до кількох локацій, або в межах однієї локації (закладу, фотостудії, ТЦ і т.д) адже це все-таки вечірка, а не турпохід). Львів дуже багатий на цікаві креативні туристичні місця.

4. Вибрати конкурси: запитання і завдання. Запитання можуть бути як для нареченої, що мають співпасти із завчасно підготовленими відповідями нареченого щодо любимого кольору, марки авто та імені майбутніх дітей, так і спільні питання-завдання-головоломки для подруг.

5. Пам’ятай, що спільне зайняття зближує людей як ніщо інше. Тому саме це сильна сторона квест-дівішніка. А ще незвичний досвід і яскраві фото. 

6. Обов’язково побдай про огранізаційн сторону: варто домовитися з адміністрацією місця проведення завчасно, а також підготуй всі необхідні підручні матеріали.

7. Крім цього Тобі потрібно наперед і завчасно пройти квест самостійно, щоб переконатися, що все буде так, як Ти собі це запланувала 

 

Дівоча вечірка – квест вашої мрії у Львові стане реальністю.

 

замовити квест дівішнік львів

Кожній нареченій просто необхідно «скинути» емоційне напруження, яке є природнім через наростаюче хвилювання. Допомогти забути свої переживання і розвіятись зможе дівішнік у колі подруг у м. Львів.

Дорогі подруги нареченої, Ви завжди можете зробити молодій незабутній подарунок – організацію незабутньої дівич-вечірки!

 

квест дівішнік львів

    

Замовити послугу “організація квесту на дівішнік,  Ти можеш вже зараз за телефоном 098 101 75 75 або за допомогою форми, а також через Instagram та Facebook

Подарувати нареченій спокій і замовити послугу “Координатор на весілля Львів”


Повернутись до всіх пропозицій по дівішніку